Nakonec se Kamila Dvořáková rozhodla si založit Vobchůdek Koza z Mimoně, jako projekt na podporu malých výrobců. Její aktivity jsou rozsáhlé a fantazie nekonečná. Kromě podnikání se snaží pomáhat opuštěným kočkám.

V roce 1998 odešla z Mimoně do Prahy. Postupně se vypracovala na provozní ředitelku firmy. Pracovala v menších českých firmách, které se zabývaly technologiemi. Postupně začala při práci tvořit drobné ozdobné výrobky, přičemž zjistila, že právě tohle jí naplňuje. „Jednoho dne jsem si řekla, že toho už umím dost pro ostatní a začnu dělat něco taky pro sebe,“ popisuje okamžik, kdy se rozhodla nechat Prahu za zády a vrátit se do Mimoně.

Měla navíc štěstí, že našla podporu u manžela. V roce 2013 založila „Vobchůdek Koza z Mimoně“. První věci, dekorativní obrázky z písku nebo sušených květin, prodávala přes Facebook, kde své výrobky inzeruje doposud. „Obrázky jsou sice hezké, ale pořád je to jen dekorace, která někde visí. Začala jsem tedy dělat špekrovnice, které přeci jen už nějak můžete využít,“ popisuje svůj přesun k funkčním výrobkům.Vyrábí rukodělné doplňky chňapky, zástěry nebo tašky a mimo obliby u zákazníků obdržela za své výrobky i několik ocenění. Mimo jiných třeba značku Regionální produkt Libereckého kraje.

Společně s kamarádkou Marií Prokopovou, která se zabývá pleteným zbožím, pořádají v České Lípě vlastní modní přehlídku. Výtěžek akce, která nese název Když se hodí Koza Do Gala, putuje na pomoc opuštěným a toulavým kočkám. Kamila je totiž mimo jiné velkou milovnicí těchto zvířat a pravidelně pomáhá útulku Bona v Kozlech.