Vystudoval jsem ekonomickou školu a působil čtyři roky ve velké čtyřce, měl dobře našlápnutou kariéru v auditu, ale odmítl jsem nadále stoupat po kariérním žebříčku. Místo toho jsem odjel do Ameriky, abych prohloubil znalost highlandingu. Pak jsem se vrátil do Čech a chvíli působil jako účetní.

Nakonec jsem dal výpověď a vlastní i půjčené peníze jsem investoval do dílny. Zatím se věnuji i vedlejším projektům a do dneška jsem neodmítl žádnou formu spolupráce. Dělám i grafiku na přání, kde mohu předvést vlastní invenci.

Ve světě her se pohybuji už patnáct let. Jako student jsem vyhrával místo peněz hry, ceny se mi kupily a díky tomu jsem viděl spoustu herních mechanismů, a proto není možná pro mě obtížné vytvořit novou hru. Na hrách mě baví to, že mohu mít vše pod kontrolou Něco si vyprojektujete a realita se stává pravdou. A to je podobné i u toho podnikání.

Na začátku jsem nic jsem neznal a neuměl, nemám ani truhlářskou školu. To, že jsem řemeslem nepolíbený, považuji za zásadní výhodu. Nevím, jak se věci mají správně (ne)dělat, jedu po své trase a improvizuji, tím je moje tvorba charakteristická. Volba dřeva byla čistě pocitová záležitost, která mi od začátku přišla tak jasná a příjemná, že jsem o tom dál nepřemýšlel.

Premiéra hry Equilibrix Connect proběhla na konci října a snažím se navštěvovat veletrhy či akce zaměřené na herní svět. Nikdo o mně zatím pořádně neví, tak tomu musím jít naproti. Navíc už plánuji další dvě hry, a to Equilibrix Project a Equilibrix Combact. Hry se už testují, chybí už jen napsat pravidla a pak počkat na správný okamžik zveřejnění.