Narodila jsem se 1. dubna, na Apríla, a to definuje mou tvorbu. Miluji hravost, zábavu a vymýšlet stále něco nového. Výtvarnému umění se věnuji od dětství, prošla jsem řadou kroužků od malby přes keramiku až po vyšívání. Při výběru střední školy jsem měla od začátku jasno. Nastoupila jsem na Střední průmyslovou školu oděvní v Praze Holešovicích, obor oděvní návrhář. Byl to ráj na zem

Mezi mé oblíbené předměty patřily figurální a oděvní kresba či šití. Když jsem nastupovala, tak jsem neuměla ani zapnout šicí stroj, teď si nedovedu představit víkend, který bych nestrávila u šicího stroje. Po maturitě mé kroky směřovaly na Textilní fakultu Technické univerzity v Liberci, obor oděvní návrhář, kde jsem získala bakalářský titul. Paradoxně mám po škole konečně čas na šití.

Ráda bych vybudovala butik, kde bych nabízela vlastní značku oblečení v podobě originálních kousků pro všechny. Pro splnění svého snu jsem se rozhodla k založení stránky na Facebooku. Chci se dostat do podvědomí lidí, kteří nechtějí nosit konfekci. Na Facebook jsem postovala své vlastnoručně vyrobené kousky ze střední a vysoké školy a postupem času si lidé stránku přidávali do oblíbených a zakázky se rozjely.

Ve své tvorbě se neomezuji, šiji večerní plesové šaty, trička, topy, kalhoty či sukně a kabátky. V poslední době jsem začala malovat na textil, eko tašky a boty. Nevytvářím ale jen oblečení, ale také mě baví recyklace starých věcí. Zátky od piva, cívky z návinů, odstřižky látek. Ve spoustě věcí vidím ještě další použití. Ze zátek od piva a odstřižků látek jsem vyráběla okrasné věnce na dveře, z cívek podnožky pod nohy k televizi.

Inspiraci čerpám různě, hlavně ze svého okolí. Zajímám se o názory ostatních a sleduji i aktuální trendy na internetu. Tvořím jak na zakázku, tak i dle mé fantazie. Setkávám se hodně se situací, kdy zákaznice má jen představu o tom, jak by oblečení mělo vypadat. Ale veškeré detaily i malbu nechá na mně. Takže je to pak i překvapení, které dorazí v balíčku.