Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Jak zvážit želvy: V Zoo Ostrava proběhlo vážení největších želv Afriky. Auta návštěvníků Hradišťka překročila míru: Obec udělala radikální krok. Hon za zatměním Slunce: Výprava z Brna si sáhla na dno. Prohlédněte si výsledek.
Co má na programu kabinet Petra Fialy: Vláda projedná novely o zajišťování obrany ČR či pyrotechnice.
Svátek sportovců začne v pátek na řece Seině: ČOV oznámí jména vlajkonošů pro páteční zahájení pařížských her.
Zahraniční cesta izraelského premiéra: Benjamin Netanjahu vystoupí s projevem v americkém Kongresu.
Soutěžní program pod pěti kruhy: Na olympijských hrách v Paříži začnou turnaje fotbalistů a ragbistů.
Německý kancléř bude odpovídat na otázky novinářů: Olaf Scholz pořádá tradiční letní tiskovou konferenci.
Dramatický příchod na svět: Eliáš se narodil v sanitce na cestě do Klatov.
Dnes bude proměnlivá oblačnost: Nejvyšší denní teploty 20 až 24 °C, na jihu Moravy až 26 °C, v 1000 m na horách kolem 15 °C.
Místo obnovy vystěhování: Staráme se a zase po nás jdou, zní z osady Bedřiška. Vražda v Jevíčku: Policie vyslýchá rodinu a svědky, vyšetřování potrvá měsíce. Budou mít nonstop ochranku: Olympijští atleti z Izraele dostávají výhrůžky smrtí.
Ministr školství Bek se dnes sešel s Pavlem: Hovořili o přípravě rozpočtu resortu na příští rok, podpoře profesního vzdělávání a revizi vzdělávacího programu pro ZŠ.
Úspěch fotbalistů Sparty: Hráči vstoupili do kvalifikace LM výhrou 2:0 na hřišti Shamrocku.
Turistická daň přinesla Benátkám miliony eur: Město zvažuje, že vstupné navýší.
Obrat českých videoherních studií: Loni dosáhl 7,6 miliardy korun, odhaduje herní asociace. Meziročně to bylo více o 80 milionů korun, tj. o procento.
Plánování útoku v době olympiády: Francouzská policie zadržela podezřelého muže.
Republikový unikát na Vysočině: Počátky mají největší veřejné solární parkoviště. Boj s ohnivým živlem: Největší lesní požár zachvátil České Švýcarsko přesně před dvěma lety. Rozhodnutí prezidenta Pavla: Podepsal novelu, jež má přispět ke zvýšení počtu pěstounů.
Výroba oceli: ČR by měla iniciovat debatu v EU, řekl Rafaj. Dle analytika by i druhovýroba v Liberty mohla skončit po několika letech.
Harrisová slíbila obnovit reprodukční práva: Na prvním mítinku po Bidenově odstoupení mluvila o klání s Trumpem jako o volbě mezi chaosem a svobodou.
Prezidentova mluvčí jde na mateřskou dovolenou: Eva Hromádková na ni nastupuje 1. srpna. Pavlovým tiskovým mluvčím nadále zůstává Vojtěch Šeliga.
Skupina Rockaway Capital kupuje Pemic Books: Cena sdělena nebyla.