Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

JAXA se stala terčem řady kybernetických útoků: Japonskou vesmírnou agenturu opakovaně napadli hackeři, uvedla vláda.
Pohled k pláči: Žebráci zneužívající psy jsou opět v Liberci, kšeft jim sype.
Izraelská armáda zintenzivnila bombardování Pásma: Podle místních obyvatel se také snaží dokončit obsazení Rafáhu.
Mimořádná schůze kvůli střelbě na fakultě: Poslanci se sejdou ve středu odpoledne. Schůzi svolala z podnětu ANO předsedkyně Sněmovny Pekarová Adamová.
Češi by se rádi podívali do vyřazovací fáze: Fotbalisté chtějí v klíčovém duelu o postup s Gruzií uhrát první body do skupiny. Nehoda kamionů na D1 zablokovala dopravu: Bipass vede přes odpočívku Střechov.
Třiačtyřicetiletý záložník bude pokračovat: Nejstarší hráč ligy Jindřišek prodloužil s Bohemians smlouvu o rok.
Boje na východě Ukrajiny: Rusko útočí na Chasiv Jar, snaží se město dobýt ve směru od Toretsku.
Putin varoval Jižní Koreu: Po podpisu dohod s KLDR uvedl, že pokud Soul dodá zbraně Ukrajině, Rusko přijme pro jih nepříjemná rozhodnutí.
Muž v Brně nadýchal přes pět promile: Dva týdny ho neviděli v práci, byl v přístěnku se 14 lahvemi vodky.
Hasiči zasahovali v Broumovských skalách: Lezci vyprostili ženu z pět metrů hluboké průrvy u Junácké vyhlídky, vyvázla bez zranění.
Češka zmizela v Chorvatsku z kempu: 70letá žena z Přerova je nezvěstná od 18. června, chorvatská policie žádá o spolupráci.
Kolize kamionů omezuje provoz na D1 na Benešovsku: Po srážce u Trhového Štěpánova je uzavřený směr na Brno, zasahují hasiči, jede kamion veze nebezpečnou látku.
Následky výbuchu na Libavé: Po nehodě zůstává v nemocnici jeden zraněný, sedm dalších je v domácím léčení. Jeden člověk při incidentu zemřel.
Začala dostavba D3: Stavební firma zahájila práce na úseku dálnice u Tábora. Hotovo má být za 40 dnů, uvedl ministr dopravy Kupka.
Fotbalisté trénovali před utkáním s Gruzií: Národní tým se před sobotním zápasem připravoval na své základně, na výzvu UEFA šetřili trávník v Hamburku.
Sněmovna schválila korespondenční volbu: Poslanci podpořili ve třetím čtení novelu umožňující hlasování poštou ze zahraniční. Zákon míří do Senátu.
Chorvatsko postihly výpadky elektřiny: Bez proudu jsou velké části země a také Bosny a Černé Hory. Region sužují vedra přes 40 stupňů.
Policie vyjížděla ke střelci ve Starém Městě: Muže zadržela zásahová jednotka, zjistila, že střílel z plynové pistole.
Hasiči vyjeli k požáru domu v Pardubicích: Plameny zachvátily starší stavení, ohnisko je ve stodole hlásí zasahující jednotky.
Tenistka Vondroušová má zraněnou kyčel: Musela odstoupit z turnaje v Berlíně, úraz je ale lehčí a obhajobu titulu ve Wimbledonu by měla stihnout.
Ukrajina a Moldavsko zahájí přístupová jednání: Vyjednávání obou zemí o budoucím vstupu do EU začnou 25. června, uvedly pro Interfax bruselské zdroje.
Policie obvinila myslivce: Muž loni omylem zastřelil rybáře u slepého ramene Odry. Čelí podezření z usmrcení z nedbalosti.
Čeští turisté zranění na Islandu: Týden po nehodě autobusu jich zůstává v nemocnici 6, dva ještě na JIP, ale jejich stav se zlepšil.
Praha podala trestní oznámení v kauze Dozimetr: Magistrát poukázal na výsledky auditu v dopravním podniku, ukazují podle něj na předražené zakázky.