Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Vražda v Klatovech: Tragédie sousedy vyděsila. Byl to skvělý člověk, říkají o mrtvém muži. Kate zastínila i krále: Princeznino první vystoupení bylo plné symbolů a smíchu. Tragédie v Ostré: Rychlovlak srazil ženu, na místě zemřela.
Pětibojaři vybojovali na MS týmový bronz: O nejlepší individuální výsledek se v čínském Čeng-čou postaral osmým místem Vlach.
Švýcarští fotbalisté vstoupili do ME vítězstvím: Maďarsko porazili 3:1. O švýcarské góly se postarali tři různí střelci.
Kanoista Fuksa byl na ME třetí na pětistovce: Skončila jeho neporazitelnost na této trati trvající na ME od roku 2013. Má dnes druhou medaili.
Havárie při motocyklových závodech v Jičíně: Jezdec havaroval mezi diváky. Pět lidí včetně motocyklisty bylo zraněno. Tři zranění skončili v nemocnici v Jičíně.
Hustopečská rallye: Adam Březík se dočkal prvního triumfu v MČR.
Obézních pacientů přibývá: Nově je ve Zlíně bude převážet sanitka XXL.
V čele hokejového svazu bude Alois Hadamczik: Nynější prezident tam bude další čtyři roky. Na konferenci v Praze byl jediným kandidátem a obdržel 59 z 61 hlasů.
82. výročí vyhlazení obce: V Lidicích se konala pietní vzpomínka.
MOV schválil 14 ruských a 11 běloruských sportovců: Mohou jako neutrální startovat pod pěti kruhy v Paříži.
Kanoistka Satková byla třetí na SP ve vod. slalomu: Bronzový stupínek obsadila potřetí v kariéře. Na stupně vítězů se dostala opět po dvou letech v Krakově.
Lidé si připomněli největší důlní neštěstí: Tragédie na Karvinsku se odehrála před 130 roky, konkrétně 14. června 1894, zahynulo 235 lidí. Nedílná součást přípravy reprezentace: Fotbalisté si u videa pouštějí i záběry z dronu, hráči si rozbory pochvalují.
Britská princezna Kate na veřejnosti: Ukázala se poprvé po půl roce od diagnostikování rakoviny. Připojila se k oslavám narozenin krále Karla III.
Pellegriniho slova po inauguraci: Žijeme v těžké době, kdy se bortí dlouhodobé jistoty, pryč je jistota míru, řekl.
USA oznámily další pomoc Ukrajině: Konkrétně ve výši přes 1,5 miliardy dolarů. Půjde na obnovu energetické infrastruktury a humanitární pomoc.
Výstraha meteorologů: Varují před vydatným deštěm a bouřemi na východě České republiky. Celkové úhrny dosáhnou až 50 milimetrů.
Contador v Česku: Legendární španělský cyklista je hvězdou závodu L'Etape. Tragická nehoda na Jihlavsku: Řidič náraz do stromu u Kamenice nepřežil. Peter Pellegrini složil prezidentský slib: Nová slovenská hlava státu se dnes ujala úřadu. Na inauguraci pozvala mimo jiné Miloše Zemana i Andreje Babiše.
První vzájemný souboj na velkém turnaji: Fotbalisté Polska bez zraněného Lewandowského vyzvou v úvodu ME Nizozemce.
Kanoista Fuksa má stříbro na kilometru z ME: Mistr světa těsně nestačil na Rumuna Catalina Chirilu. Fuksa vybojoval 18. medaili z ME.
Zásah německé policie: Zastřelila muže, jenž nožem zranil tři lidi; dalšího asi zabil.