Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Tragická srážka vlaků v Pardubicích: Šlo jí zabránit? To nyní budou zjišťovat vyšetřovatelé. Deník.cz získal informace, které jsou alarmující.
Poslední přípravné utkání: Čeští fotbalisté touží proti Severní Makedonii po vítězné generálce na Euro.
Výsledky nizozemských eurovoleb: Dle odhadů vyhrála koalice Strany práce a Zelené levice s 21,6 % před krajně pravicovou Stranou pro svobodu se 17,7. Požár bytu v Plzni: Záchranáři ošetřili jednoho vážně zraněného muže, dalšího, který se nadýchal zplodin, a 14letého chlapce. Festival minipivovarů: Na Pražském hradě teklo opět pivo proudem. Na jedno dorazil i prezident.
Poptávka po zrajícím sýru roste: Firma A.W. chce v Lošticích investovat až 700 milionů korun do továrny na tvarůžky.
Německá sociální demokracie SPD je asi až třetí: Strana kancléře Scholze je podle prognóz v evropských volbách až bronzová, vedeni strany hovoří o hořkém výsledku. Eurovolby v Německu: Podle prognóz s 30 pct. jasně vyhrála opoziční konzervativní unie CDU/CSU, druhá je Alternativa pro Německo. V Budějovicích hořela elektrická koloběžka: Na místě zasahovali hasiči a strážníci městské policie.
Cross country horských kol: Biker Cink pojede na čtvrtou olympiádu, Holubovou čeká premiéra.
V Milovicích vykolejil osobní vlak: Konkrétně při dojezdu k nástupišti, jednou nápravou. Událost se obešla bez zranění. Provoz do Lysé n. L. je přerušen. Volby do Evropského parlamentu: V Rakousku podle odhadů vyhráli opoziční Svobodní s 27 procenty před lidovci s 23,5 a sociálními demokraty s 23.
Co tvrdí jemenští Húsíové: Že zaútočili na britský torpédoborec a dvě obchodní lodě.
Změna jízdních řádů na železnici: Končí tři páry vlaků na trase Trutnov–Libeč. Žhářský útok v Praze: Policie podezřívá zadrženého cizince. Šetří, zda jde o sabotáž financovanou Ruskem. Stovky podobných požárů řeší Polsko. Vodní slalomář Přindiš v kayakcrossu neuspěl: Místo na olympijských hrách v Paříži nezískal.
Turnaj Pro Tour Elite v Ostravě: Beachvolejbalový turnaj ovládly Američanky Hughesová s Chengovou.
Ustavující schůze europarlamentu: Začne v úterý 16. července ve Štrasburku. Noví europoslanci si zvolí mj. svého předsedu či předsedkyni.
Dánská premiérka po napadení: Poděkovala za vřelé vzkazy; řekla, že je v pořádku. Útok žraloka na Floridě: Tři plavkyně utrpěly zranění.
V rozběhu na 400 metrů překážek zazářila Jíchová: Vyrovnala si osobní rekord 54,88 sekundy a postoupila jako nejrychlejší.
Výškař Štefela je ve finále na ME: Může navázat na předloňské sedmé místo z Mnichova.
Ne jen koloběžky, ale i auta: Bolt nově v Praze nabízí krátkodobý pronájem vozů. Moser má už dva rytíře: Prestižní francouzskou cenu získal mistr Zdeněk Drobný. Namotal BMW na strom: Karambolů na silnicích Zlínského kraje bylo v sobotu plno.