Další novinkou je to, že se svěřenci Michaela Vacka v nové sezoně představí fanouškům vždy na stadiónu volejbalové Dukly, a nebudou tak muset měnit na domácí zápasy jiné haly. „Jsme velice rádi, že se nám podařilo s vedením Dukly dohodnout a že můžeme nejen nám, ale především fanouškům dopřát většího komfortu.

„Pokud bychom měli jezdit mimo naše město, určitě bychom setrvání v nejvyšší soutěži zvážili. Naštěstí se tak nestalo a já věřím, že se diváci budou na Dukle cítit dobře a že jim toho předvedeme na ploše více, než-li v loňském ročníku Varta futsal ligy,“ řekl hráč a předseda klubu Pavel Bína.Původní hala na Harcově, kde Liberečtí strávili většinu sezony, totiž bude procházet náročnou rekonstrukcí.

Klub navíc představil hned několik nových tváří. Brankářské řady posílil Adam Koudelka, který přišel z Alfy Liberec.Další posilou je Vojtěch Novotný, který už je také zakořeněný „Liberečákem“ a přichází z druholigového libereckého Pampuchu. Z juniorky si do týmu vytáhli trenéři obránce Miroslava Dvořáka a z libereckých gazel tým posílí další bek Tomáš Janáček.

Futsalisté budou cílit na udržení se v nejvyšší soutěži, což se jim v loňské sezoně i přes velmi nepovedený závěr povedlo. Navíc tým prošel výraznou obměnou. Trenéři tak budou mít k dispozici celkem 32 hráčů. V průběhu srpna odehraje FTZS Liberec celkem čtyři přípravnézápasy.