Zlej Se(n) Liberec - Démoni Česká Lípa B 17:1 (7:0). Hosté přijeli utkání pouze odehrát, zato domácí si poslední utkání v krajském přeboru užívali nejen herně, ale i střelecky. Hosté se prosadili až v poslední minutě za stavu 17:0. Branky: Beneš 5, Benek 4, Klíma 3, Děkan 2, M. Rozmajzl, Urban, Bína Zdich.

Slavia TU Liberec -F.A. Zole Česká Lípa B 10:5 (5:2). Ve slušně hraném utkání domácí těžili ze střelecké produktivity. Hosté se snažili být vyrovnaným soupeřem, ovšem chyběla jim větší přesnost. Slavia se tímto vítězstvím dostala z předposlední pozice a zbývá jí ještě dohrát utkání s TTNF, kdy v případě vítězství ještě předskočí Démony. Branky: Jar. Beránek 3, Tunák 2, Kříž 2, Vít 2, Vrtal Hanoušek 2, Brož 2, Havlásek.

Pampuch Team Liberec - TTNF Liberec 8:6 (0:3). V libereckém derby vyšel první poločas jednoznačně pro hosty, kteří vedli 3:0 a byli by druhým mužstvem v přeboru, které by Pampuch porazilo. Úvod druhého poločasu opět vyšel lépe TTNF a na ukazateli svítilo skóre 0:4. To, že si ve futsale mužstvo nemůže být jisto jakýmkoliv vedením, se ukázalo v následujících minutách, kdy domácí krůček po krůčku začali výsledek dotahovat. Vyrovnání přišlo ve 35. minutě kdy se trefil Moravec. Ve stejné minutě byl hostům vyloučen Němec a Pampuchu se podařilo výsledek otočit a zvítězit rozdílem dvou branek. Branky: Abrahám 3, Moravec 2, Bendák, Hubka, Linhart Rumler 2, Mečíř 2, Němec, Hořák.

Reas Česká Lípa - Alex Liberec 7:3 (1:2). Od začátku se hrál opatrný futsal, kdy v 7. minutě otevřel skóre hostující Trnka. O dvě minuty bylo srovnáno Kistou. V závěru poločasu strhnul vedení na stranu Reasu Franta Vacek, a tak Alex šel do druhého poločasu spokojenější. Ve druhém dějství měl sice více ze hry Alex, ale skóre se měnilo na straně domácích. Na další branku se čekalo do 28. minuty, kdy se z otočky prosadil Michal Vacek. Když se zdálo, že Alex udrží vedení, přišly dvě brejkové situace domácích, z nichž výsledek otočili. Alexu nepomohla ani hra bez brankáře. Branky: Nevrlý 3, Kisty 2, Nevrlý, Králík M. Vacek, F. Vacek, Trnka.

1. Zlej Se(n) Liberec 16 16 0 0 194:58 48

2. Pampuch Team 16 13 1 2 167:75 40

3. TTNF Liberec 15 7 0 8 127:105 21

4. Alex Liberec 16 6 2 8 70:97 20

5. F.A.Zole Č. Lípa B 16 6 1 9 80:126 19

6. Démoni Č. Lípa B 16 6 0 10 101:143 18

7. Slavia TU Liberec 15 5 0 10 104:111 15

8. Legnex Jablonec 16 4 3 9 107:172 15