FT Zlej se(n) Liberec - Sparta Praha 6:5 (1:3)

Domácí se nezalekli zvučného soupeře a Benek po krásné akci vstřelil úvodní gól v 15. minutě. Oba soupeři měli řadu střeleckých příležitostí, Liberecké držel zákroky Vogt. Za stavu 1:0 domácí Poživil, Toman a Benek nastřelili tyče. Sparta ale byla rychlejší a více na míči, takže v samém závěru předvedla svoji sílu a třemi góly otočila stav. Domácí do druhého poločasu změnili taktiku ze 2 2 na 1 2 1, a tím také lépe čelili napadání Sparty. Hosté sice zvýšili po chybě v komunikaci dvou domácích hráčů na 4:1, ale důsledná hra Liberce dozadu slavila přece jen úspěch. Poživil a Žoček snižovali a Bína po krásné akci Beneše vyrovnal. Oba celky faulovaly, a tak měly po pěti faulech. Sparta vyrobila šestý a z nařízené penalty dostal Zlej Se(n) do vedení Benek. Hosté zahájili power-play, kterou potrestal Žoček, jenž střelou od půlky trefil tyč prázdné brány a po doběhnutí dal na 6:4. Finišující Sparta dokázala ještě pár vteřin před koncem snížit také z penalty.

„Hráli jsme důsledně zezadu a byla to pro nás skvělá konfrontace, když některé pasáže byly z naší strany velmi dobré. Sparta sice nebyla kompletní, ale hráli za ni výborní futsalisti z U19 a U21 i samotný trenér Frič," sdělil kapitán domácích Pavel Bína.

Branky: Benek 2, Žoček 2, Bína, Poživil. ZS: Vogt, Soukup - Toman, Vodička, Poživil, Bína - Benek, Beneš, Žoček, Mečíř.