Ústí nad Labem Zlej - Se(n) Liberec 7:9 (2:6)

Na velkém hřišti chtěli hosté hrát co nejdéle na nulu, ale to jim domácí přerušili hned za minutu. Pak se individuální akcí prosadil Knejzlík a od té doby Liberec jasně kraloval. Do poločasu bylo pohodových 6:2, ale po přestávce přišlo uspokojení, nebránilo se a domácí byli viditelně podceněni. Ústí nehrálo špatně a při ledabylosti Libereckých dokázalo nakonec druhou půli vyhrát 5:3. Ne však celý zápas. „Ústí se proti nám sešlo v dobré sestavě, která vůbec neodpovídala postavení v tabulce. Škoda našeho sebeuspokojení ve druhém poločase, ale body z venku se počítají," podotkl Pavel Bína.

Branky: Benek 3, Štajner, Bohata, Beneš, Žoček, Vodička, Knejzlík. Liberec: Vogt - Bohata, Beneš, Knejzlík, Žoček, Vodička, Knejzlík, Němec, Štajner.