„Jsem rád, že jsme to zvládli ve třech setech, soupeřky nás potrápily ve druhé SADĚ, ale jinak jsem s našim výkonem spokojen,“ uvedl liberecký trenér Libor Gálík.

„Byl to pro nás již třetí zápas v tomto týdnu, neměly jsme moc možností na střídání, takže jsem ráda, že jsme utkání zvládly za tři body. Soupeřky nás sice ve druhém setu potrápily, ale vše se nakonec pro nás v dobré obrátilo,“ řekla Nikola Kvapilová, kapitánka VK Dukla Liberec.

Domácí hráčky musely porážku vstřebat. „Znaly jsme kvality našich soupeřek, ale do utkání jsme šly odhodlané nějaké body získat. Především ve druhém setu se nám nepodařilo v koncovce tento set získat, ve třetím setu díky technické chybě se nám nedařilo hrát tak, jak jsme chtěly. Jedeme dál,“ prohlásila pro portál cvf.cz Aneta Weidenthalerová, kapitánka TJ Sokol Šternberk.

„Na Liberec jsme se připravovali a doufali, že nějaký bod získáme. Chtěli jsme tlačit především servisem, to se nám nepodařilo, naopak servis se dařil více soupeřkám,“ dodal šternberský trenér Jan Drešl.