Pohár ČR v kategorii 10letých se konal v Mladé Boleslavi a Slavii zde reprezentovali čtyři plavci. „Každý z nich si vytvořil nějaký osobní rekord a neméně důležité je, že hned tři z nich mohli absolvovat maximální počet šesti startů povolených žactvu. V každém svém startu se probil až na bednu Jan Jurčík a získal tři prvenství," uvedla trenérka Jaroslava Nýčová. Jurčík:

3x 1. místo (100 motýlek 1:24,89, 100 a 400 m volný způsob 1:11,92 a 5:34,40), dvě 2. místa (50 motýlek 37,85 a 200 volný způsob 2:34,41) a 3. místo 100 znak 1:22,93. Bursová obsadila 5. místo na 400 m volný způsob a ještě se dostala třikrát do první desítky. Josef Jurčík byl devátý a Zikeš čtrnáctý.

Pohár v Plzni měli jedenáctiletí, kde Blažková i přes určité zdravotní problémy dokázala ze svých šesti startů vytěžit 3. místo na 100 m prsa (1:26,14) a získat další dvě umístění mezi nejlepší desítkou. Na mistrovství republiky 12letých ve Zlíně vybojoval ze šesti startů Čihula dvě 5. místa na 100 m znak a na 200 m volný způsob. Vencálková byla 14. na 400 m polohový závod a Hovorková 27. na 200 m motýlek.

Radim Breite v zápase Slovanu se Spartou.
Hrdina nejsem, fotbal je kolektivní sport. Bod je nesmírně cenný, ví Breite

Třináctiletí cestovali do Ostravy, kde zdaleka ne v nejoptimálnějším zdravotním stavu urval tři medaile Moc - 2. na 200 m motýlek 2:31,40 a dvě 3. místa - 100 motýlek 1:08,08 a 200 m polohový závod 2:29,22 a přidal dvě 5. místa 100 volný způsob a 400 polohový závod a ještě 9. místo na 50 volný způsob. Mutori se také protáhla do desítky - 6. na 50 volný způsob.

Dorostenci a dospělí měli své mistrovství v Praze - Podolí na otevřeném 50m bazénu za účasti kompletní české špičky. Poprvé byl použit nový model uspořádání (rozplavby, semifinále a finále). Všichni plavci, kteří zastupovali Slavii, startovali v kategorii mladšího dorostu a nejvíce se dařilo Kořínkové, která zvládla všechny své starty do desítky a postupně vybojovala 4. místo na 200 motýlek, 5. na 400 polohový závod, 6. na 200 polohový závod a 2x 8. místo - 100 motýlek a 400 volný způsob. Shodně nejlépe na 12. místě také v osobních rekordech skončili Jurčíková (200 polohový závod) a Popovič (200 motýlek).

FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha 1:1