Turnov – Tanvald 3:0 (18, 15, 24) Turnovští na soupeře vlítli a nepouštěli ho vůbec do hry. Poprvé se v této sezóně na palubovce ukázal i hrající trenér domácích Martin Mareš a vedl si úspěšně, několikrát kvalitně zaútočil a zablokoval. První dva sety neměli domácí na hřišti konkurenta, až v tom posledním se hosté snažili o obrat, ale v napínavé koncovce domácí zabrali a zvítězili v zápase bez ztráty setu. Sestava TJ Zikuda Turnov: Strnad, Krňák, Mlejnek, Vaněk, Folprecht, Mareš a libero Zýka.

Turnov – Tanvald 3:1 (20, 25, –23, 19) Druhý zápas byl vyrovnanější. Soupeř se snažil, aby si z Turnova mohl odvézt nějaké body, ale domácí se nedali a porazili Tanvald 3:1 Sestava TJ Zikuda Turnov: Strnad, Krňák, Vaněk, Pecina, Novák M., Maruška a libero Zýka.

Rumburk – Vysoké n. J. 3:2 (19, 21, –17, –15, 12) a 3:1 (21, 18, –10, 24) Po vítězném utkání s Janovem byli hráči Vysokého natěšeni na další vítězství, to se ale tentokrát nekonalo. Domácí získali rychle dva sety, ale hosté se dokázali sebrat a vyrovnat na 2:2. Rozhodující set se jim ale nepovedl, důraznější Rumburk tak získal celý zápas. Druhé utkání domácí získali 26:24 ve čtvrtém setu.

„Máme před sebou ještě čtyři utkání, navíc zápasy hrajeme venku, ale chceme se posunout v tabulce výš,“ poznamenal vedoucí družstva mužů Zdeněk Seidl. Sestava TJ Vysoké n. J.: Adametz, Baňas, Čermák J., Čermák A., Nechanický, Pokorný, Rydval.