Ve 25. kole 2. ligy žen hrál na hřišti Lokomotivy Liberec tým, který se usadil na aktuálním 8. místě, Sokol Žižkov. Papírově slabší soupeř mohl potrápit pouze svou mladickou houževnatostí, rychlou hrou a riskantním servisem. Tyto všechny aspekty se snažila Lokomotiva utlumit a nekompromisně převzít taktovku hry.

Lokomotiva Liberec – Sokol Žižkov 3:0
(23, 22, 14)
V prvním setu vedly domácí hráčky rozdílem 7 bodů 19:12. Poměrně velký bodový náskok ukolébal hru domácích a nakonec si musely první vyhraný set vydřít až v napínavé koncovce 25:23.

Do druhého setu nastoupily Liberecké s tím, že žádné drama v koncovce nepřipustí. Po celý průběh si stále udržovaly minimálně dvoubodový náskok a v koncovce zvítězily 25:22.

Třetí set trval 23 minut a soupeř v něm uhrál pouhých 14 bodů. Rozhodujícím faktorem bylo kvalitní podání a soupeř měl s přihrávkou značné problémy. Sérii pěti bodů na servisu dala Milerová, která tak do koncovky připravila Lokomotivě rozhodující vedení, které už nepustila.
Liberec: Lokšová, Kučerová, Šubrtová, Ostrá, Kubelková, Milerová – Macenauerová, Nývltová.

Lokomotiva Liberec – Sokol Žižkov 3:0
(23, 21, 12)
Do druhého zápasu nastoupila odpočinutá šestice hráček a dalo by se říct, že průběh utkání byl skoro stejný jako ten první. Pomalý rozjezd libereckých hráček zapříčinil už od začátku setu lehký náskok soupeřek a za stavu 13:18 to vypadalo, že bude těžké zastavit rozjetý žižkovský vlak. V tomto setu rozhodla hlavně zkušenost domácích, což se projevilo hlavně v koncovce. Za servisu Šubrtové a kvalitní obraně na síti dokázal Liberec stav srovnat na 23:23 a následně vyhrát těsným rozdílem.
Druhý set začal katastrofálně, když se domácí hráčky po několika esech a neúspěšných útocích probraly za stavu 0:7 a opět začala stíhací jízda.
Kvůli tomuto začátku se domácí hráčky dokázaly zdravě naštvat a celkem jednoduše nakonec set vyhrát. Soupeřky donutily ke spoustě chyb, jak v útoku, tak na servisu, což bylo rozhodující.
Poslední set byla již exhibice, kdy domácí dovolily soupeřkám upravit stav jen na 25:12.
Lokomotiva Liberec: Nejedlá, Šubrtová, Macenauerová, Drahoňovská, Růtová, Nývltová.