VOLEJBAL II. LIGA
Liberec - Chodov 3:0 (21, 21, 15)
Liberec: Kubátová, Nováková, Ostrá, Malánová, Lokšová, Drahoňovská.

Do utkání nastoupily domácí hráčky sebevědomě a od počátečního stavu 4:1 hrály trpělivě. Náskok si udržely až do konce setu. Ve druhém setu zopakovaly Liberecké stejný výsledek, nikoli však výkon. Soupeř si první time-out bral za stavu 8:13, pak se ale díky dobrému servisu a chybám domácích dotáhl na 20:21.

Nakonec se Lokomotivě podařilo zabojovat, zablokovat důležité balóny a dotáhnout set do vítězného konce.

Třetí dějství bylo již jednoznačnou záležitostí a náskok za stavu 12:6 se domácím podařilo udržet až do konce. „Myslím si, že toto utkání bylo z naší strany bojovné a zaslouženě jsme vyhrály,“ uvedla Lenka Jakubíčková.

VOLEJBAL II. LIGA
Liberec - Chodov 1:3 (-20, -20, 13, -27)
Liberec: Chválová, Garčárová, Peršínová, Žáčková, Jakubíčková, Drahoňovská.

Liberec nastoupil kromě Drahoňovské ve zcela jiné sestavě. Ač odpočinuté, domácí na Chodov tentokrát nestačily. V úvodním setu soupeřky už na začátku utekly na 0:5 a servisem Liberec zatlačily na stav 8:14. Domácím nepomohl ani time-out, protože se rozdíl již nepodařilo stáhnout a set prohrály. Druhý set začal dost podobně a nakonec také byl se stejným koncem.

Do třetí sady nastoupily Liberecké s tím, že není co ztratit a zlepšenou hrou v poli i útoku jej také dost jednoznačně získaly. Ve čtvrtém setu to vypadalo na pohodové vítězství, ale ani náskok 21:16, následně 23:20 nebyl dost velký na to, aby jej dotáhly do vítězného konce. „Vlastními chybami jsme prohrály 27:29, a tím i celé utkání,“ dodala Jakubíčková.

V tabulce je pořadí na čele: 1. TJ Sokol Dobřichovice (21 b.), 2. TJ Loko Liberec (21 b.), 3. BVC Chodov.