Tradičně byla nemalá část přípravy věnována kondici, ale došlo i na elementární práci s míči na umělohmotném povrchu i antuce. Protože tréninky probíhaly často v přilehlých lesních terénech a v areálu je k dispozici 15metrový bazén, klukům nevadilo tolik teplé počasí, kdy se teploty šplhaly přes 30 stupňů.

Trenéři Mejzr, Lenert, Taraba, Šverma a Prokop byli s průběhem kempu velice spokojeni a také hráčům se v Doksech opět líbilo, většina z nich chápe, že tato letní příprava má skutečně smysl. Dorostenci (na snímku při chvíli volna během tréninků v lese) zakončili kemp náročným sedmikilometrovým výběhem na Bezděz.

Klub přihlásil opět tým žáků v nadcházející sezoně do Českého poháru žáků a Krajského přeboru stejné kategorie, družstvo dorostenců se zúčastní 1. ligy juniorů a Krajského přeboru kadetů.

Zhruba týdenní příprava v Doksech určitě hráčům pomůže v náročné sezoně, jež je čeká a v níž se chce TJ Slavia přiměřeně prosazovat i v republikových soutěžích, byť to není primární nebo dokonce jediný cíl fungování klubu.