Oblastního přeboru, ve kterém startuje nejlepších 20 chlapců a dívek Ústeckého a Libereckého kraje, se nezúčastnila Jana Slatinská, která má jistý přímý postup na MČR ve všech disciplínách a ze stejného důvodu také Máchal nenastoupil do čtyřhry chlapců. Dvouhru chlapců ovládl Vajsejtl bez ztráty setu a jelikož v semifinále narazil na oddílového spoluhráče Bumbálka, znamenalo to zlato a bronz pro liberecké zástupce, včetně nominace vítěze na MČR.

Ve dvouhře dívek Mikezová nepatřila mezi favoritky na postup, ale klíčové čtvrtfinále zvládla vyhrát a bronzová medaile v tomto případě stačila k postupu na MČR U17.

Ve čtyřhře chlapců vyhrál podle očekávání pár Jiří Vajsejtl Král (Baník Most) a na Bumbálka, jenž nastoupil po boku Valtera (Goram Teplice) zbylo opět jen 3. místo.

Další bronzové umístění získala i dvojice Foukalová Mikezová ve čtyřhře. Nejúspěšnější disciplínou veseckých hráčů však byla smíšená čtyřhra, ve které skončili na 1. místě Máchal s Borovskou (Vesec/Baník Most), na 2. místě dvojice Vajsejtl Foukalová a na třetí pozici dvojice Bumbálek Paurová (Vesec / Super Stars Most).