Pokud Interma přehraje Dalmach, tak se dostane na druhé místo před Jizeran, v případě prohry či nerozhodného výsledku si Jizeran udrží druhé místo. Pokud zvítězí Dalmach, tak se dostane na bronzový stupínek, právě před Intermu. Reas se vítězstvím nad TTNF dostal na předposlední místo před F. A. Zole. Legnex bez náhradníků vzdoroval Alexu do závěrečných minut, ale na body to nestačilo.

Alex Liberec - Legnex Jablonec 8:6 (3:4). Hosté odehráli utkání bez náhradníků, v pěti statečných. byl to vyrovnaný boj, když rozhodnutí padlo v samém závěru. Branky: M. Vacek 2, Schovanec 2, Hartman, Černohorský, Mokošín, F. Vacek Mätzelt 3, Jelínek 2, Hübner.

F.A.Zole Česká Lípa B - Jizeran Doubrava-Turnov 4:11 (3:6). V posledním utkání Jizeranu v ročníku k překvapení na úkor favorita nedošlo. Jizeran po celé utkání vedl a upevnil si tak druhé místo v krajském přeboru, ze kterého může být v závěrečném kole sesazen Intermou, pokud však získá plný počet bodů. Branky: Vodrážka 3, Burian Nedošetko 3, Bárta 2, Havel 2, Halfar, Lhoták, Šelemberk, Tvrdý.

Démoni Česká Lípa B - Slavia TU Liberec B 11:3 (5:1). V utkání béček vedoucí Slavia ztratila všechny body, když na svého soupeře nestačila a nevyrovnala se s jeho tvrdou hrou. V utkání byly tři červené karty, poté se již utkání pouze dohrávalo. Branky: Kaňkovský 7, Dutka 2, Antoš, Zelenka Bláha, Vít, Žoček. ČK: Zdich Bláha, Žoček.

TTNF Liberec - Reas Česká Lípa 10:11 (4:5). V brankové přestřelce dokázal Reas zvítězit, když v úvodu dokázali domácí vést, ale v závěru poločasu Reas získal vedení na svoji stranu. Začátek druhého poločasu vyšel TTNF znamenitě, dokázali skóre otočit. Rozhodující náskok získal Reas čtyři minuty před koncem, kdy odskočil domácím na rozdíl tří branek, na které TTNF dokázalo odpovědět pouze dvěma trefami. Branky: Mečíř 4, Haunold 2, Rumler 2, Neumann 2 Kýček 7, Halbich 3, Horáček.

Pampuch Liberec - Inter Interma Liberec 8:8 (1:3). V libereckém derby úvod vyšel Intermě, která v závěru poločasu vedla 3:0. V závěrečné minutě Pampuch snížil. Ve druhém poločase Pampuch šňůrou čtyř branek utkání otočil na 5:3. Poté se hosté opět osmělili a během tří minut opět získat vedení na svoji stranu. V závěrečných minutách domácí vedli o jednu branku, ale získat plný počet se jim nepodařilo, když proti byl Soukup, který vyrovnal. Branky: Abrahám 3, Škoda 2, Drbohlav, Soukeník, Patka Soukup 3, Hruboň 2, Jíra, Smrž, Budský.

Připraveno je také na neděli 30. března od 18 hodin semifinále krajského poháru FAČR: Interma Liberec (KP) - Dalmach Turnov (2. liga) SH Stadion Liberec, GMM Jablonec (divize) - Slavia TU Liberec (2. liga) Harcov.