Ovšem soupeř hrál velice dobře a odvážnými výpady dostával RKC pod tlak. Hlavně Mikeš byl při chuti a během dvanácti minut spolu s Brabencem stanovili skóre na 0:2, což nikdo nečekal. Poté opět Mikeš zvýšil na 3:0 z pohledu Al-chajdy, a to už s RKC vypadalo špatně.

Zareagovali oddechovým časem a na hře bylo zlepšení znát. Ještě do poločasu snížili na 1:3 a začátkem druhého poločasu dokonce srovnali na 3:3. Pak ovšem Bernkopf ve „vápně“ fauloval Mikeše a Miroslav Pavlů z penalty dal na 4:3. Pak ještě jeho bratr Michal skóroval na 5:3 a RKC dokázalo už jen korigovat výsledek na konečných 4:5. Velkou zásluhu na vítězství má také gólman Novotný, který podal výtečný výkon.

Lídr okresu Prašivky C přivítal v bratrském souboji B mužstvo, které ovšem nastoupilo s několika hráči A mužstva a nedali soupeři nic zadarmo. Hrálo se velice vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Jako první otevřel skóre Veverka, ale hned na to Radačovský vyrovnal. Pak se ovšem dvakrát trefil kanonýr céčka Hořák a podruhé v zápase Veverka a bylo hotovo. Prašivky C zaslouženě porazily kolegy z béčka a vedou okres s náskokem šesti bodů.

Na opačném pólu tabulky přivítal poslední Nord Servis Liberecké Gazely. Dalo se očekávat bojovné utkání s minimem šancí, ovšem Gazely se do soupeře doslova zakously a rychle se ujaly vedení 3:0. Ve druhém poločase se ovšem Nord vzpamatoval a korigoval výsledek až na 3:4, pak ovšem Princ po hloupé chybě obrany soupeře zvýšil na 5:3 pro Gazely a bylo po zápase. Nord Servis tak zůstává na poslední příčce.

Zvedající se Rádlo přivítalo TTNF, které již nastoupilo bez kanonýra Žočka, který odešel na výpomoc do druholigového Andy Liberec. Tento příběh tak trošku připomíná příběh rodáka ze Smetanovy Lhoty Jana Kollera, jak se z okresu dostat do ligy… a nutno podotknout, že při své premiéře ve druhé lize Žoček zaznamenal hattrick a výrazně přispěl k vítězství. Nicméně i bez něj TTNF soupeře drtilo a po slabším začátku už kontrolovalo průběh zápasu a nakonec zvítězilo 5:2, přičemž Jirsa zatížil konto Rádla čtyřmi brankami.

Grupo Antolin hrálo s Greens B, ovšem na hřišti bylo pouze jedno mužstvo. Grupo hrálo výborně a hlavně rychlostí svého soupeře výrazně přehrávalo. Hráči Greens se snažili, ale neměli svůj den. Nakonec Grupo zvítězilo 7:3, když Greens snižovali až v samém závěru.