Alex Liberec Greens - Liberec 8:5 (5:2)

Greens nestačilo na Alex, který se na minutu ujal vedení. Alex pak v rozmezí tří minut odskočil na rozdíl tří branek a tento náskok dokázal udržovat.

Branky: Trnka 2, Hartman, Vacek M., Černohorský, Vacek, Schovanec Holec 2, Koutník, Soukup, Vašek, vlastní.

Dalmach Turnov B - Warriors N. Bor 3:2 (0:2)

Novoborští vedli 2:0, Dalmach dokázal stav vyrovnat. V závěrečných minutách byl Turnov aktivnější, kdy rozhodující branku vstřelil Vítek z volného kopu dvě vteřiny před koncem.

Branky: Čepelík, Hanzl, Vítek Bartoníček, Kučera.

JASIP Jablonec - Prašivky Liberec 2:5 (1:1)

Úvod utkání patřil domácím, za něž otevřel skóre Černý. O minutu později bylo vyrovnáno. Druhý poločas vyšel dokonale Prašivkám, které si vytvořily dvougólový náskok. V závěru se do střelecké listiny zapsal i brankář Lahčina.

Branky: Černý, Scholz Hnilička 2, Lachčina, Prášil, Kosiewicz.

Slavia TU Liberec B - Legnex Jablonec 9:6 (2:2)

Jistému vítězi přeboru nevyšel začátek utkání, Legnex vedl 2:0. Slavia TU však prodala svoji zkušenost a dokázala vývoj utkání otočit ve svůj prospěch, když čtyři minuty před koncem vedla 9:3.

Branky: Kovařík 3, Trešl 2, Sůra, Beran, Kříž, Bláha Selinger 2, Pařík 2, Sekerák, Kubát.

TTNF Liberec Tango - Liberec 7:5 (5:2)

Beznadějně poslední TTNF si poradil v derby s Tangem. Již v 9. minutě vedlo TTNF 3:0. Ve II. poločase dokázalo Tango snížit na rozdíl jediné branky. TTNF však nakonec udržel dvoubrankové vedení a připsalo si tak třetí vítězství.

Branky: Šindelář 2, Neumann 2, Volek, Bartoš, Michalík Hybner 2, Suchan, Landyš, Andrš.

 V závěrečném kole se rozhodne mezi Greens Liberec a JASIP Jablonec, kdo skončí na předposledním místě. V případě, že zvítězí Greens Liberec, tak přenechá předposlední místo JASIP. V případě vítězství JASIP se dostane před Tango Liberec, který má volný los.