Zejména na Slovensku budou Valar Rally Team reprezentovat s vozem Škoda Octavia WRC nadějní mladíci Věroslav Cvrček jr. a Petr Těšínský. Velice skromně mluvil Cvrček o svém velice úspěšném startu na Rally Eger, kdy dokonce na poslední erzetě zajel druhý čas absolutně v hodnocení slovenského šampionátu.

V Čechách si určitě nenechají ujít Rally Bohemia, kde se však objeví se Škodou Felicia Kit Car. Posádka Aleš Dlouhý – David Martásek (Subaru) má zase prioritu na soutěžích v Čechách, objeví se ve vybraných sprintrally, i ve vícedenních rally, kde budou upřednostňovat opět Rally Bohemia.

Dvojice matadorů Václav Donát a Jan Krečman pojede většinu soutěží Mezinárodního mistrovství ČR v rally. Několikrát jejich Subaru zavrčí také na zahraničních rychlostních zkouškách. Stále více je láká repríza na Rally Yalta na Krymu.

Již následující víkend bude Valar Rally Team zastoupen na Mogul Šumava rally. Zde za volant Subaru usedne extovární pilot týmu Škoda Vladimír Berger: „Velice mě potěšilo, když mi Vašek Donát kvůli svému pracovnímu vytížení nabídl svezení v jeho Subaru. Jedná se však o příležitostný start, kompletní sezónu již neplánuji.“ Byl představen také 13. ročník Thermica rally Lužické hory, který se uskuteční 1. května v Hrádku.