Na turnaji startovalo 250 dívek a chlapců, kteří byli rozděleni do 22 kategorií jednotlivců a 6 kategorií synchronních dvojic. Do Liberce přijeli i závodníci z Prahy, Litoměřic, Odolena Vody, Dvora Králového a Šestajovic. Závod byl motivační a určen pro děti jak přípravek, sportovních kroužků i závodních družstev.

Nejmladší kategorii zastupovaly děti od 4 let, která bude probíhat v červnu tohoto roku. V kategorii ODM-dívky zvítězila Aneta Hrudová před Barborou Svátkovou a Julií Wieserovou (všechny Trampolíny Liberec) a v tuto chvíli jsou nejblíže k nominaci do družstva Libereckého kraje. Mezi chlapci se k nominaci přiblížili Daniel Kolář (1. v závodě), Radek Povýšil (2.) a Filip Patrman (4.).

Kvalita mladých závodníků oddílu Trampolíny Liberec výrazně roste. Zlepšili techniku a výrazně zlepšili provedení sestav. Musím poděkovat trenérům, kteří skvěle připravili závodníky na soutěž. Liberecký oddíl má téměř 320 registrovaných závodníků, které trénuje 20 trenérů.

Oddíl má nyní skvělé tréninkové prostory v TC Orionka, které je otevřeno i pro širokou veřejnost s možností vyzkoušet profesionální trampolíny a využít rady trenérů. Každý si může bezpečně skočit jednoduché nebo dvojné salto buď do molitanové jámy nebo v lanči či bungee. Výsledky a informace o trénincích naleznete na adrese www.trampoliny.cz. Celý projekt byl podpořen z fondu Statutárního města Liberce.