Herbadent Praha Crazy Girls FBC Liberec 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

Oba týmy se snažily hrát ze zajištěné obrany a vytvářely si akce, ze kterých gól nepadl. První padl v 11. minutě, kdy Herbadent využil přesilovku. Crazyny se snažily tlačit, ale většinou jejich akce končily rychlým protiútokem soupeře. Jeden z nich využila Theodosisová a Herbadent vedl o dvě branky. Úvod II. třetiny vyzněl pro aktivnější Herbadent, který držel Liberec v zámku. Crazy dostaly výhodu přesilové hry, ale ta zůstala nevyužita. Půl minuty po přesilovce zvýšily domácí náskok na 3:0 Šteglovou. Liberec na tento gól odpověděl po 10 vteřinách, kdy se ze středu hřiště trefila Ježková. Ale neuběhlo ani 20 vteřin a Herbadent opět skóroval zásluhou Šteglové. Liberec si vytvářel pěkné akce, ale gól se mu nepodařilo vstřelit.

Poslední třetina začala přesilovou hrou Liberce. Crazyny kombinovaly, ale ani druhou přesilovku nevyužily. Šance byly na obou stranách, jenže skóre se neměnilo. V 55. vedl Herbadent už 5:1, kdy se do prázdné branky trefila opět Šteglová.

Branky: 29., 29. a 55. Šteglová, 11. Urbánková, 17. Theodosisová 29. Ježková.

Děkanka Praha Crazy Girls Liberec 3:6 (2:1, 1:2, 0:3)

Od začátku byly Liberecké v tlaku a první gól zaznamenala z přesilovky Kabeláková. Jenže během dvou minut domácí zvrátily stav na 2:1. Druhou třetinu hrál Liberec stále velmi aktivně a opět pomohla přesilová hra, kdy skórovala Leierová. Domácí pak měly opět v koncovce kliku a šťastně ve 33. minutě srovnaly. Liberec si do konce třetiny opět vytvořil krásnými kombinacemi několik slibných šancí, jenže všechna koncovka šla mimo.

Do třetí části se Děkanka rozhodla postavit reprezentační gólmanku Francovou, kterou ale už po dvou minutách překonala její spoluhráčka z národního týmu Mlejnková. Po gólu byly vidět šance na obou stranách, balónek měl však více Liberec. Koníčková pak poslala poprvé Liberec do dvoubrankového vedení. To Crazynám dodalo ještě více sebevědomí, zvýšily i aktivitu, bezchybně přečkaly oslabení a standardkou od pravého mantinelu navýšily vedení po teči zkušené Nesměrákové.

Branky: 9. a 50. Koníčková, 26. a 28. Leierová, 42. Mlejnková, 58. Nesměráková.