Andy Liberec – Slavia TU Liberec 9:5 (3:1)

Úvodní akce patřily Andy, kdy se ale trefil jen Král do tyče. Slavia zahrozila Hourou, kterého sestřelil za žlutou kartu Neumann. V 5. minutě po přihrávce Mriji otevřel Sentivan skóre a Andy šlo do vedení. K tomu za minutu nato připojil Neumann trefu do spojnice. Andy mělo navrch a v 10. Jiří Beránek ze Slavie těsně minul bránu. Za chvilku však Jiří Beránek zakončil kombinační akci hostů na 1:1. A najednou byli hosté lepším týmem.

Zíku prověřil tvrdou střelou Smatana a ještě před tím zahodil obrovskou šanci Jiří Beránek a po signálu musel zasahovat Zíka. Domácí Němec však z protiútoku posílá Andy znovu do vedení. Andy uzamkl svého soupeře na polovinu. Po střele Sentivana založil gólman Vykoukal protiútok, z něhož trefil Jiří Beránek spojnici. Přesto na 3:1 zvýšil Makula a krátce nato Sentivan zahodil dobrou šanci. Na druhé straně Zíka odkopl míč při kombinaci Houry s Jiřím Beránkem.

Hned po rozehrávce po přestávce přehodil Houra Zíku a Slavia snížila na 2:3. Když se neprosadil domácí Neumann, zakončil Tunák narážečku s Jar. Beránkem do prázdné brány na 3:3. Radost vysokoškoláků však trvala jen minutu, protože Landyš uvolnil Sentivana, který nasadil Vykoukalovi v brance jesle – 4:3. Následně Makula prošel přes dva hráče, obešel i gólmana a své sólo zakončil na 5:3. Domácí smršť pokračovala. Osamocený Němec trefil břevno a z dorážky dal Sentivan na 6:3. Pak Němec udělal kličku i Vykoukalovi – 7:3. Po tomto uragánu se Andy na pět minut zklidnil a hostující Jiří Beránek měl dvě šance.

Domácí kombinaci ve 34. zakončil do prázdné branky Němec. Ke gólovému slovu se dostal i prezident Andy Andreas Mrija, jehož před brankou ve 38. uvolnil Landyš. A bylo 9:3. V závěru Andy hrál na krásu, takže Tunák a po něm Jaroslav Beránek upravili na 5:9.

Branky: 5., 25. a 26. Sentivan, 12., 26. a 34. Němec, 19. a 25. Makula, 38. Mrija - 24. a 38. Tunák, 10. Beránek Jiří, 21. Houra, 39. Beránek Jar. Andy Liberec: Zíka - Neumann, Makula, Kutílek Ondřej, Král, Mrija, Landyš, Sentivan.