„Škoda, že se při tréninku zranil David Zummer, který byl pro kategorii A jasným favoritem. Vyhrála tak Hanka, pro níž to byl poslední závod za Liberec. Stěhuje se do Pardubic, kde bude pokračovat ve svém oddíle, naší pobočce,“ uvedl trenér Tomáš Zummer. V kategorii B skončil liberecký Jakub Mach v semifinále na 6. místě.

V kategorii C, kde startovali začátečníci, byl pátý Vladimír Stupka a šestá Markéta Svobodová. „Vladimír velmi příjemně překvapil, protože ve svých 38 letech je úplným začátečníkem, který dělá capoeiru dva měsíce. A finále mu uteklo o pár bodíků,“ chválil Zummer. Celkem ve Vídni startovalo devět libereckých závodníků. „Účast jinak byla malinko slabší, závodů se zúčastnili závodníci ze šesti zemí. Jinak ale byla soutěž pěkná. O co méně byla nabitá, o to lepší byl seminář,“ potvrdil Zummer.

Liberečtí capoeiristé měli nyní seminář s professorem Pacocou. „Bylo zde deset trenérů z pěti států. Teď se budeme pozvolna připravovat na osmý Brazil víkend. V dubnu 2011 uspořádáme závody Jogos Integrados pro děti v Mladé Boleslavi a v listopadu pro dospělé v Jablonci,“ dodal Tomáš Zummer.