Vzhledem k nařízením a podmínkám určených vládou se však z libereckého oddílu Sport Aerobic Liberec stihlo připravit pouze jedenáct závodníků ve třech věkových kategoriích. I přes takto malé obsazení se jim podařilo vybojovat dvě zlaté, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili!

V kategorii starších žaček jednotlivkyň byla již tradičně největší konkurence a zde mezi 54 závodnicemi se známkou 18.45 b zvítězila talentovaná Veronika Uchytilová. Veronika se účastnila i nominačního závodu na MS, ale tam bohužel kvůli chybě v prvku obtížnosti o nominaci přišla.

V této kategorii se ještě na 13. místě po menší chybě umístila druhá liberecká závodnice Laura Urválková. Obě děvčata soutěžila také v kategorii smíšených párů, kde si vítězství vybojovala Laura Urválková a Matěj Ševčík a na druhém místě se umístila Veronika Uchytilová a Václav Vidner.

Kluci se v kategorii jednotlivců v pořadí otočili a Václav Vidner byl druhý a Matěj Ševčík třetí. Vítězem této kategorie se stal Michal Gorokhov z Prahy. Trojice starších žáků ve složení Uchytilová, Urválková, Ševčík skončila na 4. místě.

V juniorské kategorii Sport Aerobic Liberec reprezentovaly Lucie Rajtrová, Anna Stejskalová a Kristýna Strobachová, které v kategorii trojic obsadily 4. místo. Lucie Rajtrová a Anna Stejskalová soutěžily také v kategorii jednotlivkyň , kde Lucie předvedla velmi slušný sportovní výkon, skončila na 11. místě a jako šestá z ČR vybojovala nominaci na mezinárodní závod Slovak Aerobic Open, který se bude konat v srpnu také v Bratislavě.

Anna Stejskalová udělala dvě větší chyby a brala 20. místo, ale v trojici má také nominaci na zmíněný Slovak.Poslední kategorií byla kategorie mladších žákyň, ve které se v konkurenci 54 závodnic nejlépe z libereckých umístila Lenka Ševčíková 17., dále Sofie Dugová 27. a Liliana Kubínová 32. Trojice Ševčíková, Dugová a Anna Příplatová byla 9.

„Všem závodnicím gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalších závodů a rodičům děkujeme za podporu a spolupráci,“ uvedly trenérky Helena Niklová a Barbora Svatošová.