Jindřichův Hradec - Kondoři Liberec 68:57
(21:19,36:26,49:39)

Kondoři začali dobře, a přestože domácí slušně bránili Kuchálika a Pastýříka, prosazovali se jiní. Kvalitní výkon předváděl po celý zápas nejmladší hráč na hřišti, 16letý Honzák, který za první čtvrtinu dal 7 bodů. Liberečtí čtvrtinu vedli a mezi 5. - 7. minutou až o pět bodů. Závěr čtvrtiny se Hradci vydařil a dostal se do těsného vedení 21:19.

Ve druhé čtvrtině Lions dobře bránili, dařil se jim doskok pod oběma koši, ale vůbec se nedařila střelba. V poločase domácí vedli o deset bodů 36:26. Nízké skóre svědčí o špatné střelbě obou týmů (30% na obou stranách). Nad vodou držel Hradecké jen kvalitnější doskok. A to pod oběma koši. Celkový poměr po poločase byl 27:16, z toho útočných 10:1.

Body: Čech 15, Švejda 14, Koranda 10 - Pastýřík 15, Nemčok 11, Kuchálik a Honzák 11, Martínek 4, Šírek 3, Lakomý 2. Fauly: 19:21, TH: 16/12:22/16.
Trojky: 6:3.

Třetí čtvrtina byla pro diváky asi tou nejhorší částí hry. Neproduktivita obou týmu byla do očí bijící. Neproměňovalo se na obou stranách, ztráty přibývaly, žádné pěkné akce, které by diváky potěšily. Občas nějaký ten upracovaný koš. U Kondorů se začal více prosazovat Pastýřík. Skóre třetí čtvrtiny bylo slabých 13:13. Hra upadla do podprůměru, přitom hrál první s posledním. V závěrečné čtvrtině Liberec snížil až na 6 bodů, ale pak domácí favorit odskočil na 12 bodů a utkání se jen dohrávalo