Z chrastavských zápasníků se mistrovství zúčastnili dva starší žáci a jedna juniorka. „Vybojovali jsme jedno první místo, jedno třetí a jedno páté místo.
Mělo se zúčastnit celkem devět zápasníků, ale vzhledem k nedostatku finančních prostředků, kdy si každý vše hradí sám, jsme byli rádi i za tuto účast,“ potvrdil trenér Alois Stahoň. Starší žák Martin Holec skončil ve váze do 59 kg třetí.

„Martin během měsíce vybojoval dvě bronzové medaile (zápas řecko-římský v Třinci) a nyní i ve volném stylu. Potvrdil tak výbornou formu a dokázal, že dva tituly v kategorii mladších žáků v loňském roce nebyly náhodné,“ chválil trenér. Martina se na žíněnku vrátila po šesti letech a hned vybojovala mistrovský titul, starší žák Tomáš Kučera byl ve váze do 42 kg pátý.

„Chrastavští zápasníci se během jednoho měsíce zúčastnili dvou republikových šampionátů žáků a juniorek, jak v zápase řecko-římském, tak v zápase ve volném stylu. Z nich jsme dokázali vytěžit dva tituly mistra republiky a dvě bronzové medaile,“ připomněl Stahoň.