Na ochozu Home Credit Areny najde návštěvník i výrobce a prodejce sportovních potřeb a vybavení, kteří zde budou prezentovat své produkty, představí novinky a vyprodávají zásoby s velkými slevami. V rámci doprovodného programu se na ploše arény předvedou divákům nadějní sportovci libereckých oddílů a sportovních center.

Součástí veletrhu je i samostatná fit zóna, která na malém pódiu představí novinky ve světě fitness, krátké workshopy zaměřené na zdravou výživu i nové trendy v kondičním cvičení. Těšit se můžete i na skvělou Liberečanku Anet Antošovou královnu Twerku a Dancehallu, která vystoupí v rámci doprovodného programu a stala se tváří veletrhu.

V rámci veletrhu Sport Live proběhne překážkový závod 360° Challenge i závod pro maminky Maminy Run. Návštěvníci mohou shlédnou také Mistrovství republiky v Agility.

Na veletrhu se představí i specialisté z oboru zdravé výživy Natur house. Pro zájemce je připraveno zdarma měření a vážení na bioimpedanční váze a poradenství v oblastí výživy. Ve spolupráci s firmou Adidas je zdarma připravena dynamická analýza došlapu běhu, včetně testování běžecké obuvi a odborného poradenství.

Možnost prezentace na multimediálním zařízení Home Credit Areny (kostce a pásu) je poskytována zdarma k výstavnímu prostoru. Na kostce je možné se prezentovat video spotem nebo logem, na pásu logem nebo textem. Podklady pro prezentaci na multimediálním zařízení mohou sportovní kluby zasílat spolu s přihláškou, nejpozději však do 21. srpna.