Kateogorii juniorek zastupovaly: Julie Wieserová (13.), Nela Bartuňková (10.) a těsně před branami finále skončila Marie Šrýtrová (9.). Do finále postoupily Eva Horáková, která nakonec obsadila 6. místo a Jolana Opalecká, která obhájila loňský titul Mistr ČR a s body 46, 880 kategorii vyhrála.

Kategorii žen zastupovaly: Anna Stasová, Aneta Hrudová a dvě juniorky, J. Opalecká a J. Wieserová, které mohly startovat též za tuto kategorii. A. Stasová obsadila 17. místo, J. Wieserová 7. místo, J. Opalecká 4. místo a Aneta Hrudová obsadila s body 48, 570 místo druhé.

V kategorii mužů jsme měli jednoho zástupce: Radka Povýšila. Radek se dostal do finále a skončil na čtvrtém místě.

V kategorii synchronních dvojic juniorek obsadila E. Horáková a J. Opalecká 4. místo.

V kategorii synchronních dvojic žen obsadila A. Stasová a J. Wieserová 4. místo. Smíšený synchron Aneta Hrudová (Trampolíny Liberec) a Michaela Juříčková (Rožnov p. Radhoštěm) obsadily 2. místo.

V kategorii synchronních dvojic mužů se na 2. místě umístil smíšený synchronní pár Radek Povýšil (Trampolíny Liberec) a Daniel Heteš (Odolena Voda).

Mistrovství České republiky v double mini trampolíně

Double mini trampolína je v ČR novou disciplínou, která se začíná rozvíjet. V sobotu 15. 6. 2024 se konalo teprve druhé MČR v této disciplíně.

Trampolíny Liberec získal 3x zlato, 2x stříbro a 3x bronz.

V kategorii žákyň zvítězila Sára Šilhánková, Apolena Stará (3.). V kategorii žáků zvítězil Adam Ondrášek, David Paťava (2.). V kategorii juniorek se na 2. místě umístila Nela Bartuňková, Laura Šilhánková (4.), Anna Plášilová (5.) V kategorii juniorů se umístil Michal Najman na 3. místě, Jiří Nesvadba (4.) V kategorii žen se Anna Stasová umístila na 3. místě. V kategorii mužů titul obhájil a zvítězil Radek Povýšil.