Mistrovství se zúčastnilo v kategoriích nejmladší žáci, mladší žáci, starší žáci, kadeti a dorostenci celkem 139 závodníků z 28 klubů. Půltucet závodníků Gymnastiky Liberec se mezi nimi neztratilo.

Petr Weinhold získal titul mistra republiky v dorostu, což je pro Liberec historický úspěch. V nejsilnější výkonostní kategorii dorostenců startovalo 14 závodníků.

Weinhold, jehož trénuje Lumír Kučera, absolvoval šest disciplín, v nichž získal nejvíce bodů v prostných (12,50), na koni (10,80), v přeskoku přes stůl (13,30), na bradlech (13,10). na kruzích bodoval jako devátý (10,50) a na bradlech třetí (9,60). Šestiboj zvládli dorostenci i Weinhold za dvě hodiny.

Mistrovský titul je o to cennější, protože prošel závodem bez svého trenéra, který byl v zahraničí. Petr se na závod velmi kvalitně připravoval. Absolvoval dvoufázové tréninky a sám si naordinoval přísný stravovací režim. Dobrému výsledku podřídil vše a vyplatilo se to. Je to první dorostenecký titul pro Liberec v celé historii gymnastiky. Na 8. místě skončil David Zaplatílek a na 12. místě Pavel Zoubek (oba trénuje Veverka)

V kategorii mladší žáci startovalo 41 chlapců. Liberecký Ondřej Louma skončil na krásném 9. místě (trenér Weinhold, Putík) a Pavel Služevský na 36. místě (trenér Putík). V kategorii starších žáků startovalo 23 závodníků. Dominik Zaplatílek obsadil 19. místo (trenéři Putík, Weinhold, Kučera).

Za výsledky stojí tvrdá treninková dřina všech členů oddílu. Nemalou měrou se na výsledcích promítá i špičkové zázemí ve specializované gymnastické tělocvičně.