V zápase proti Warriors z Karlových Varů potvrdili Titans roli favorita a zvítězili v domácím prostředí 45:0. Warriors jsou v americkém fotbale novým týmem, ale do Liberce přijížděli s pověstí tvrdého až téměř agresivního soupeře. To donutilo titánské hráče k maximálnímu soustředění a nasazení v zápase, což se odrazilo v konečném skóre a podaném výkonu.

Titánská obrana už ve třetím zápase v řadě nepovolila soupeřovu útoku ani jednou skórovat. Warriors se v závěru zápasu dokázali prosazovat pasovou hrou, ale k zisku touchdownu to nestačilo. Hra titánských speciálních týmů při výkopech doznala v dvoutýdenní pauze mezi zápasy změn k lepšímu a hráči neopakovali své chyby ze zápasu proti Rangers. V útoku se prosazovaly stálé opory týmu quaterback Vojtěch Pulec (dva touchdowny) a receiver/ kicker Marek Hruboň, který si připsal jeden touchdown a jeden kop ze hry o délce 37 yardů. Jeden touchdown má na kontě runnigback Kristián Koller a Karel Škoda, který dokázal po odkopu soupeře donést 77yardovým během balon do soupeřovy koncové zóny. Na konci zápasu navíc receiver Jan Pěnička zachytil přihrávku do touchdownu od Vojtěcha Pulce.

Liberečtí američtí fotbalisté jsou v půlce základní části se třemi výhrami v čele své skupiny a mají tak namířeno k postupu do play-off. V příštím kole je ale čeká jedna z nejtěžších zkoušek – zápas v Plzni proti místním Patriots, jednomu z favoritů na zisk titulu. Patriots budou pro Titans velkou výzvou a jedním z klíčových úkolů bude uhlídat jejich největší útočnou posilu Jiřího Urbana.

Příští sobotu 18. května se ukáže opravdová síla Titans. „Pouze týmovým a bojovným výkonem na hranici našich možností můžeme v tomto zápase uspět. Věřím, že Titans na to mají," říká hlavní trenér Tomáš Chvojka.

Titans – obrana: Karel Škoda, Jan Burik, Michal Zerzub, Ladislav Pulec, Jan Novotný, Petr Průšek, Michal Turynský, Jan Sucharda, Daniel Šuška, Martin Novotný, Jakub Bronec. Útok: Michal Konc, Vojtěch Pulec, Kristián Koller, Michal Švarba, Jiří Vencovský, Milan Bejbl, Tomáš Eigl, Jan Pěnička, Marek Hruboň.