Po velmi úspěšné sezóně mají Titans blízko k vrcholu, ale v cestě bude stát silný tým z Plzně, který je dokázal jako jediný v základní části porazit. Finálový zápas se hraje dnes v Plzni s Pilsen Patriots. „Trápí nás zranění, v obraně musí zaskakovat hráči z útoku a Patriots jsou velkým favoritem finále. I tak chceme bojovat a nechat na hřišti všechny síly. Respektujeme soupeře, ale nebojíme se ho," říká před finále trenér týmu Chvojka.

První překážkou v play-off byl tým Rangers Trutnov. Rangers v základní části v Liberci jasně prohráli, ale pro tento zápas se již poučili a utkání bylo napínavé až do konce. První půli Titans vyhráli poměrem 13:6 zásluhou quarterback Pulce a receivera Hruboně. V druhé půli postupně získali touchdown runningback Koller a opět Hruboň, ale útok Rangers odpověděl na každý touchdown také touchdownem. V půli čtvrté čtvrtiny byl stav zápasu 25:19 pro Titans, ale Rangers útočili a měli šanci zápas vyrovnat. Liberecké obraně se podařilo je zastavit a těsně před koncem zápasu získal touchdown znovu quarterback Pulec. Titans tak postoupili ze čtvrtfinále s konečným skóre 33:19.

V semifinále proti Sígrs v Brně připravili Titans neporaženým favorizovaným domácím (zvítězili celkem ve 22 zápasech v řadě) i v oslabené sestavě porážku. Svoji bojovnost Liberečtí proměnili ve vedení 20:0 v prvním poločase. Do touchdownu doběhli receiver Hruboň, quarterback Pulec a dva úspěšné kopy ze hry předvedl znovu Hruboň. Do druhé půle přišli Sígrs na hřiště velmi namotivovaní a snížili stav tvrdou běhovou hrou na 20:8. To už ale bylo ze strany Sígrs vše. Obrana Titans našla recept na zastavování soupeře, několikrát mu sebrala míč a poslala do hry vlastní útok. Sígrs vsadili na tvrdou a vyhecovanou hru, ale na Titans to neplatilo. Projevovalo se to především velkou nervozitou a nedisciplinovaností u Sígrs, kteří škodili jen sami sobě. Marek Hruboň přidal ještě jeden úspěšný kop ze hry a Titans slavili výhru 23:8 a postup do finále.