Titáni Liberec nastoupili k prvnímu domácímu utkání této sezony, které se konalo ve Varnsdorfu v rámci propagace amerického fotbalu. Jejich soupeřem byla zkušená Příbram Bobcats, která odstoupila z A ligy. I přes oblačné počasí se přišlo na zápas podívat 200 diváků a vytvořili výbornou domácí atmosféru.

Hned na začátku utkání zmrazil Titány běh příbramského quarterbacka, který skončil touchdownem.

Titáni vzápětí odpověděli po chybě příbramského útoku a skórovali formou safety za dva body. Bobcati však využili stejné chyby při útoku Titans a skórovali také za dva body.

Druhá čtvrtina byla pod taktovkou Titánů, kteří tuto čtvrtinu vyhráli poměrem 19:0, a dostali se tak do solidního vedení. Zásluhu na tom měly především dva pěkné běhy running backa Miroslava Kudra.

Ve druhém poločase se útok Titánů nebyl schopen vůbec prosadit a Bobcati tak systematickou hrou postupně snižovali náskok Titánů.
Ještě v polovině čtvrté čtvrtiny Titáni vedli. Bobcati je však položili na kolena dvěma touchdowny a vyhráli tak v napínavém utkání 32:21.

Jak viděl utkání předseda Titans Liberec Petr Průšek: „Podali jsme dobrý výkon, který jsme bohužel nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Utkání bylo z naší strany od začátku pěkně rozehrané, ale znovu se projevila naše nezkušenost v závěru utkání, kdy jsme nedokázali udržet vedení. Vzhledem k tomu, že byla Příbram považována za jasného favorita, jsme rádi, že jsme s ní dokázali držet krok a znepříjemnili jsme jí cestu k vítězství. Když takovéto výkony budeme podávat i nadále, tak máme šanci v příštích utkáních vyhrát.“