Do utkání vstupovali jako outsideři, vzhledem k vysoké prohře z minulého utkání. Z jejich výkonu však nic nenasvědčovalo tomu, že by měli před Pardubicemi respekt.

Jako první skórovali výborným během teprve sedmnáctiletého Marka Hruboně, který nastoupil ke svému prvnímu utkání a připsal si hned dva touchdowny. Ukázal tak, že Titáni mají díky mladému týmu velikou perspektivu do budoucích let.

Pardubice však vzápětí odpověděli formou safety za dva body a touchdownem a dostali se do vedení o dva body, které jim vydrželo až do konce utkání.
Zbylé čtvrtiny se odehrávali v duchu - touchdown Titans, touchdown Stallions a stav utkání se tak vyšplhal na 28:26 pro Stalliony.

Poslední touchdown dali Titáni 11 sekund před koncem utkání, ale nepodařilo se jim ho v rozhodující moment potvrdit za dva body a tak stav utkání zůstal nezměněn v neprospěch Titans 26:28. „I přes prohru můžeme být se svým výkonem spokojeni. Ukázali jsme, že jsme schopni hrát vyrovnanou partii se všemi týmy ligy a být pro ně hrozbou. V příštích utkáních však musíme dokázat, že dokážeme i vyhrávat,“ uvedl trenér Titánů Jan Veselý.