Podzimní taneční sezona byla zahájena již tradičně na náměstí Českého ráje v Turnově akcí s názvem Roztančíme Turnov a v Liberci na náměstí Dr. E. Beneše představením Roztančíme Liberec.

POZVÁNKA NA MS

V Liberci bylo vystoupení zároveň pozvánkou na WADF World Dance Championship 2019, otevřené taneční mistrovství světa, které proběhlo již pojedenácté v centru Babylon.

Na světovém šampionátu WADF World Dance Championship 2019 v libereckém centru Babylon, který se uskutečnil od 17. do 23. listopadu, si domácí taneční škola vedla opravdu znamenitě a vybojovala cenné kovy i poháry ve všech nominovaných kategoriích.

MEDAILE A POHÁRY

Zastoupení měla ILMA v sólových disciplínách, tak i ve velkopočetných skupinách a získala cenná medailová umístění.
Nejúspěšnější tanečnicí tohoto mistrovství byli Emička Dvořáková v kategorii Mini, Beáta Ježková v dětské věkové kategorii, Adriana Šulcová a Tomáš Müller v juniorské kategorii a Justina Bohatá mezi dospělými.

„Taneční a pohybová škola ILMA děkuje za podporu všem rodičům, přátelům a partnerům školy a jako každý rok připravuje na prosinec profilový večer (22. prosince 2019 v KD Pěnčín), kde bude možné všechna taneční předvedení vidět.“

Škola má ve svém repertoáru disciplíny jako Street Dance, R&B, břišní tance, Performing Arts nebo Couple Dance.

Všechny taneční žánry vyučují zkušení lektoři, kteří ve svém oboru dosáhli uznání nejen jako odborníci – mezinárodní porotci, ale také jako aktivní tanečníci a reprezentanti na mezinárodních soutěžích. Taneční škola má ve sbírce tituly z M ČR i MS.