Ligu odstartovala disciplína Hip Hop, které se zúčastnilo osm Takťáků. V MINI kategorii poprvé startovala v sóle Zuzka Bajerová a hned vybojovala 3. místo. V kategorii Děti B se podruhé v sezóně ukázala Sára Straková a oproti minulé „bramboře" získala 3. místo. Finále v kategorii Junioři C si zajela Anička Šťastná, která nakonec vytančila 6. místo, ve stejné kategorii byla Andy Kotková devátá a Jindřiška Knorrová desátá. V Juniorech B skončila jedenáctá Deny Máchalová. „V duetu Junioři B obhájilo prvenství duo Aneta Drapáková a Šárka Pokorná a postupují tak z druhé ligové soutěže do extraligy," pochlubila se šéfová Taktu Kateřina Štěpánková.

V lize Disco Dance se představilo 23 tanečnic z Taktu. V MINI kategorii sólo opět zářila Zuzka Bajerová, která ve finále skončila na 4. místě. V Dětech B Sára Straková získala 16. místo. V Dětech C startovala Tonička Volfová a Bára Jandejsková. V Juniorech nejlépe uspěla Bára Čejchanová, a to ve třídě C, ve stejné třídě bodovala také Josefínka Volfová, která získala 14. místo. Dále nastoupila ve stejné kategorii Štěpánka Jahodová, v Juniorech D startovala Syrovátková Jana a má 17. místo. V Juniorech B startovala Bára Cypriánová a Nikol Pozdníčková. V hlavní kategorii si stejně jako minulou ligu vytančila medaili, tentokrát bronzovou, Petra Beníšková, čímž se dostala do extraligy. Krásné 6. místo si obhájila Bára Svatková.

„V duetech jsme na medaile ani na finále nedosáhli, ale i tak jsou výsledky pěkné. Úspěch mělo duo Juniorek B Terka Hrubá a Kája Prokopová, které skončily na 9.místě," podotkla Štěpánková. Ve stejné kategorii tančilo také duo Josi Volfová a Štěpka Jahodová (16. místo), Adélka Smutná a Anna Táborská (15. místo). V Dětech B bylo úspěšné duetko Zuzka Baudysová a Bára Chaberová desátým místem.

Posledním želízkem v ohni byla hlavácká malá skupinka „Ženy v pokušení". „Stejně jako na první soutěži si vytančily 1. místo, a tím pádem se v žebříčku překlopily do extraligy. Jmenovitě si zlato odvezly Týna Pavlatová, Denča Sýkorová, Niky Lukešová, Sandra Popovičová, Market Varvařovská, Marťa Rozkovcová a Petra Beníšková," uzavřela Štěpánková.