Taneční skupina Takt Liberec vybojovala na mistrovství republiky v kategorii Street Show formace a Disco Dance formace pět medailových pozic. Takt se v brněnském Bobycentru prezentoval se sedmi formacemi. „Je to pro nás největší úspěch za poslední roky. Ze sedmi choreografií se šest nominovalo na mistrovství světa,“ chválila vedoucí Taktu Kateřina Bartoňová.

Dětská věková kategorie: OSCAROVÉ KLÁNÍ 2010, 2. v kategorii IDO STREET DANCE SHOW formace – Mistrovská Extraliga. POŠŤÁCKÁ aneb DOPIS PRO TEBE - 3. v kategorii IDO STREET DANCE SHOW formace – Národní II. liga. UŽ JE TO UDĚLÁNO, UŽ JE TO HOTOVO - 3. v kategorii IDO MINI KIDS STREET SHOW formace – Mistrovská Extraliga.

Juniorská věková kategorie: V ZÁŘI REFLEKTORŮ - 2. místo v kategorii IDO STREET SHOW formace – Mistrovská Extraliga. ZKOUŠKA DOSPĚLOSTI - 13. v kategorii IDO STREET SHOW formace – Národní II. liga. JEN TAK… - 1. místo v kategorii DISCO DANCE - formace – Národní II. liga.

Hlavní věková kategorie: LIFE´S TOO SHORT - 6. v kategorii IDO STREET SHOW formace – Mistrovská Extraliga.

Kromě choreografie Zkouška dospělosti se ostatních šest dostalo na mistrovství světa, které bude v listopadu. „Na světový pohár Danceworld 2010 do Ostravy pojedou choreografie Oscarové klání, V záři reflektorů a Life´s too short,“ pochlubila se Bartoňová.