SKST S.P.M. Liberec –
Sparta Praha 10:1

Body: Medek, Jahoda a Macela 2,5, Prosa 1,5
Sparta jako již jasný sestupující přijel do Liberce s omlazeným týmem, který by ale úrovní sotva stačil na 3. ligu. V domácím celku zažíval vzhledem k neúčasti L. Borůvky svou prvoligovou premiéru odchovanec Tomáš Prosa. A nevedl si špatně. I jeho bod přispěl k celkově hladké výhře.

SKST S.P.M. Liberec –
SF El Niňo Praha C 9:9

Body: Medek a Jahoda 3,5, Macela 2, Prosa a Kodým 0
Vzhledem k ostatním výsledkům bylo již před utkáním jasné, že ani vítězství by domácím nestačilo na čtvrtou příčku zajišťující účast v play-off.

Utkání bylo od počátku vyrovnané, když kromě Michala Obešla bodovali hosté pouze přes mladého Prosu. Další vyrovnané zápasy vycházely ve prospěch domácích. Mládežničtí reprezentanti z El Niňa dlouho nenašli recept na dobře hrající domácí. Důležitá byla především vítězná pětisetová utkání Jahody se Svobodou a Mazurou. Macela po dvou výhrách sice nestačil na důrazného Zatřepálka, ale přesto body přibývaly téměř shodně na obou stranách. Když Medek výhrou se Zatřepálkem přidal devátý bod domácích, strachovali se hosté o výsledek. Případná porážka by je totiž mohla stát účast v play-off. Na poslední utkání vystřídal Prosu Kodým. Ten ale nestačil na Svobodu, který rozhodl o spravedlivé dělbě bodů. Liberec zakončil sezonu 6. místem.

,,První utkání bylo vzhledem k síle soupeře jasnou záležitostí. Proti El Niňu jsme mohli sice zvítězit, ale i tak jsme se zálohou nejlepšího českého týmu sehráli vyrovnanou partii a viděli v akci i tak vynikajícího hráče, jakým je Michal Obešlo. Šestým místem jsme ale nesplnili náš cíl v podobě postupu mezi nejlepší čtyři týmy. Přesto byla sezona povedená a při vyrovnanosti soutěže jsme rádi, že jsme se vyhnuli play-out, od kterého nás dělily dva body. Po odpočinku se opět vrhneme do tréninků, protože týmy v další sezoně budou, zdá se, ještě silnější než letos,“ dodal kapitán týmu Josef Medek.