Baník Havířov B SKST - WARMNIS Liberec 10:6

A právě Jančovič byl u rozhodujících okamžiků utkání, když se Štrofem i Kowalem prohrál shodně 14:16 v pátém setu. Tyto body Liberci v závěru chyběly. Po dvou totiž dokázali přidat Medek s Jahodou, kteří navíc zvítězili i ve čtyřhře, a Lukáš Borůvka si poradil s Matějkou. Utkání ale rozhodli domácí Karabec se Štrofem, kteří v utkání neprohráli.

Statistika: čtyřhry 1:1, body: Medek 2:2, Jančovič 0:3, Borůvka Lukáš 1:2, Jahoda 2:2, body Havířova: Štrof 4:0, Karabec 4:0, Matějka 0:3, Kratochvíl 0:2, Kowal 1:0.

SKST WARMNIS Liberec - Siko Orlová 10:6

Třetí tým loňské sezony patří výkonnostně do horní poloviny soutěže, a tak se čekal vyrovnaný duel. Lukáše Borůvku v utkání nahradil jeho bratr Jakub. Tomu se však v koncovkách zápasů nevedlo a s obranářem Revayem i mladým Sikorou těsně prohrál. Štěstí se ale přiklonilo na pálku Martina Jančoviče, který v pěti setech udolal Wawrosze a Lokaje. Následně si nevídaně pohrál s obranou Revaye přidal svůj třetí bod. Výborné výkony podali i Medek s Jahodou. Oba přidali tři body a dotáhli utkání do vítězného konce.

Statistika: čtyřhry 1:1, body: Jahoda 3:1, Borůvka Jakub 0:3, Jančovič 3:0, Medek 3:1, body hostů: Revay 3:1, Lokaj 1:3, Wawrosz 0:3, Sikora 1:2.

„Havířov nastoupil s borci z extraligy, na které jsme neměli. Důležité proto je, že se nám podařilo porazit Orlovou. Věřím, že budeme patřit do špičky soutěže, proto musíme v každém z následujících utkání ve Vracově a Hodoníně bodovat," dodal kapitán Josef Medek.