Do své bývalé pohody se již vrací i Tereza Svatoňová (SKST Liberec), která po vleklém zranění ukázala opět své možnosti výborným 5. místem mezi mladšími žákyněmi. Ve čtyřhře dosáhla spolu se Ševčíkovou (SKST Dubňany) na bronzovou medaili. V nabité konkurenci žáků se po nevydařené kvalifikaci podařilo Janu Kesnerovi (SKST Liberec) alespoň vyhrát soutěž útěchy a spolu s Jíchou (TTC Říčany) získali bronz ve čtyřhře.

Nedařilo se libereckým starším žákům. Janků, Žid a Do Minh vypadli v prvních kolech útěchy. V kategorii nejmladších žáků (r. 2000 a ml.) Jan Polák (SKST Liberec) nepotvrdil své žebříčkové umístění (9. místo) a vypadl mezi 32. Chuť si spravil ve čtyřhře, když spolu s Gabrielem (Loko Česká Lípa) obsadili 3. místo. Dobrý výkon předvedl i talentovaný Jan Mečl (SKST Liberec).

V „útěše“ prošel jen do 3. kola, ale s předvedenou hrou může být spokojen. Velmi povedený výkon předvedl teprve osmiletý Martin Polák (SKST Liberec), který se jako nejmladší účastník probojoval až do finále útěchy.