Bulldogs Brno - Liberec 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Liberec do zápasu vstoupil raketově a z první střely od mantinelu se prosadil Radek Valeš. Liberec kvůli absenci několika hráčů sáhl ke hře na dvě formace a zatažené kompaktní obraně, která fungovala na souhru Brna velmi dobře. Domácí dlouho hledali cesty k ohrožení Strýčka, nestačil pouze na zakončení Ondráčka ze středu hřiště. Ve druhé třetině se obraz hry neměnil, Liberec pečlivě bránil, Brno střídalo podobný styl obrany a osobní obranu, která kouskovala hru a případný nápor Liberce. Největší šance na obou stranách tak přicházely zejména z rychlých protiútoků, Útok kolem bratrů Ferdanů s Tomášem Markem měl ve druhé části dobré příležitosti, ale nakonec se prosadil jen domácí Bauer po zaváhání na středu hřiště.

Vstup do poslední dvacetiminutovky hostům nevyšel a nenápadnou střelou z dálky se prosadil Juhaňák na 3:1. Poté se opět hrálo spíše opatrně, výjimkou byla pasáž, kdy se vystřídaly dva rychlé protiútoky na obou stranách. Liberec i přes dvoubrankové manko hrál trpělivě a čekal na své šance. Hosté hráli dvě přesilovky v krátkém časovém sledu. Z první ještě gól nepadl, z té druhé se ale již prosadil Martin Blažek. Liberec se dostal na kontakt, a proto v závěrečných dvou minutách zkusil hru bez brankáře. Přišlo několik střel, ale brankář Buldoků výhru domácích uhájil.

Crazyny doma podlehly Chodovu

Liberec - Chodov 8:13 (2:3, 2:5, 4:5)

Už zkraje utkání bylo zřejmé, že hra bude přetékat střelami na branku. Po necelých třech minutách padla branka z hole Bednářové, ale odpověď přišla záhy, když Chodov jednu ze svých šancí dostal za brankovou čáru. Bednářové pak vyšel únik, ale přesná střelba Chodova byla nemilosrdná. Přišlo vyrovnání a Chodov se za chvíli dostal do vedení.

V úvodu druhé části utkání se trefila přesnou střelou Koníčková a vyrovnala. Jenže tím Chodov spíše vyprovokovala, protože ten v následující části nasázel hned čtyři branky po sobě. To byl rozhodující úsek zápasu, i když po kombinaci Mlejnková snížila na 4:7. Liberci tak svitla naděje, kterou však zhasila další inkasovaná branka. V poslední třetině Mlejnková snížila a pak liberecké hráčky odolávaly přesilovce Chodova, kterou soupeř vteřinu před jejím vypršením využil. Chodov pak zvýšil na 10:5, ale inkasoval při přesilovce Liberce pět na tři po střele Dostalíkové. Jenže hostům trvala odpověď dvacet vteřin. Krásnou a zároveň gólovou střelu vyslala téměř z půlky Leierová (7:11). Dvě minuty před koncem utkání vstřelil Chodov další gól a po minutě další, ale byla to domácí Leierová, která uzavřela střelecké manévry.

Branky: Bednářová 2, Mlejnková 2, Leierová 2, Koníčková, Dostalíková Urbánková 5, Jarolímová 2, Tučková 2, Plášková, Vojáčková, Bachmaierová, Řepková.