Mladší žáci v Plzni prohráli vysoko 1:10 (0:5), když jediný gól vstřelil Dvořák.

Plzeň – Slovan Liberec
1:1 (1:0)

Poločas patřil jasně Libereckým, kteří pomalu domácí ani nepustili na svoji polovinu. Přesto Plzeň v 11. minutě poprvé utekla a po brejku střelou k tyči se ujala vedení. Liberec si vytvořil velký tlak a také dvě vyložené šance, které však útočníci sami před brankou nedokázali využít. Po přestávce Plzeň trochu vyrovnala hru, ale opět postupem času byl Liberec viditelně lepší. Po krásné finální přihrávce od Bláhy dokázal alespoň vyrovnat Bednář. Liberečtí si vytvářeli další šance, jenže se z nich nic neujalo. Závěr byl divoký, protože obě družstva chtěla strhnout výhru na svoji stranu. Liberec měl možností sice víc, přesto Kvítek v brance musel v samém závěru zachránit při střele z deseti metrů, kdy ji vyrazil na roh.

Branka: Bednář. Liberec: Kvítek – Macháček, Flesner, Janků, Otta – Jakimič, Bláha, Kukla, Barac – Antoš, Bednář. Střídali: Pospíšil, Šimek, Kašík, Jiroš, Hořák.