Dalmach Turnov Slavia - TU Liberec 4:4 (2:2)

V malé hale to byl futsal plný osobních soubojů. Hrálo se tvrdě, ale fér a oba soupeři přispěli ke kvalitní hře. Liberečtí byli sice aktivnější, ale za sedm úvodních minut prohrávali 0:2. To se domácím povedly proměnit dva ze tří brejků. Slavia TU si dál vytvářela šance a Kovařík po jedné z nich snížil. Libereckým se dařilo dopředu a měli i více příležitostí. Byl to Kraus, který jednu ze šancí využil na 2:2. Turnov měl svoje možnosti, ale vše pochytal výborný Vykoukal, stejně jako „šestku".

Liberci vyšel vstup do II. půle a po dvaceti vteřinách šel do vedení. Suchomel se dostal jeden na jednoho a přes Jíru vystřelil, ten míč tečoval a gólman byl zbytečný. Jenže při druhém libereckém střídání přišla špatná rozehra, hráči se nevrátili, takže domácí srovnali stav. Další čtyři minuty Turnov hosty tlačil svými nakopávanými míči a bombarďák Jíra zle ohrožoval Vykoukala.

Pak se hostům povedla pěkná akce na jejímž konci Tomáš Vaněk dloubl míč přes gólmana a bylo 4:3. Jenže poté se Liberečtí zbytečně zbavovali míčů, navíc Bernát neproměnil desetimetrový kop a v koncovce zklamal i Kovařík. Tři minuty před koncem opět Liberec zachyboval v rozehře a domácí dali na 4:4. Poté se zranil hostující bek a domácí začali ukrutně tlačit. Čtyři jejich šance byly tisíciprocentní, ale Liberec přežil a odpověděl dvěma šancemi.

„Oba jsme rádi za bod," hodnotil trenér Lukáš Dubový. „Byl to pěkný zápas a spravedlivá plichta. Poslední tři minuty jsme nestíhali a při šancích domácích stáli při nás všichni svatí," přiznal.

Slavia TU Liberec: Vykoukal -Bláha, Krasnický, Kovařík, Suchomel - J. Vaněk, Kraus, T. Vaněk, Bernát.