V silné mezinárodní konkurenci 500 účastníků z devíti států vybojovalo zlato trio starších žákyň Simona Vykoukalová, Sabina Drapáková a Markéta Kosejková, které jako jediné získaly známku přes 18 bodů a porazily týmy z Ruska, Anglie, Estonska a Finska.

V kategorii dospělých měl Liberec zkušenou Kristýnu Bernátovou, která se stala vicemistryní ČR 2015 a ve finále se společně se závodnicí Deli Shi z Číny (stejně 19,700 bodu) dělila o bronzovou medaili. Vítězství patřilo Renjie Zhou z Číny (20,100 b.) a stříbro získala Monika Geržová z ASC Zlín (19,800 b). V národní úrovni se čtvrtá na MČR umístila Markéta Pilnáčková, která v mezinárodním finále obsadila 9. místo.

Mezi juniorkami bronzovou medaili získala liberecká Aneta Chlumská, které se bohužel nevydařil jeden z prvků obtížnosti, a tak jako třetí z ČR neměla možnost postoupit do finále (do finále mohli z každé země postoupit jen dva závodníci). Z Libereckých se pak v MČR na 7. místě umístila Nicole Anna Weinlichová, 9. Andrea Rychnová a 12. Barbora Mazánková.

Aneta Chlumská závodila také v kategorii juniorských trojic, kde společně s Barborou Dvořákovou a Andreou Rychnovou obsadily v MČR 2. místo a staly se vicemistryněmi republiky. V mezinárodním finále pak obsadily 5. místo.

Mistryněmi republiky se v kategorii dance aerobiku stal juniorský tým Sport aerobic Liberec ve složení Markéta Fléglová, Barbora Dvořáková, Andrea Rychnová, Barbora Mazánková, Tereza Kočová, Šárka Dousková a Tereza Krejčová. Bronz získaly další liberecké závodnice Nicole Anna Weinlichová, Anna Čejková, Tereza Kněbortová, Martina Holubová a Andrea Andělová. Poslední dvě závodnice spolu s Natálií Tůmovou získaly stříbro také v kategorii team aerobiku a staly se vicemistryněmi.

Pro Sport Aerobic Liberec byla kategorie starších žákyň absolutně nejúspěšnější, když do této kategorie patří zisk pěti titulů mistryň. Mezi 41 jednotlivkyněmi si postup do finále a zisk titulu mistryně republiky pro rok 2015 vybojovaly s absolutně stejnou známkou hned dvě Liberecké Simona Vykoukalová a Sabina Drapáková. Další titul a také celkové mezinárodní vítězství získala tato dvě děvčata společně s Markétou Kosejkovou, která na MČR získala bronz a jako třetí z ČR bohužel nemohla postoupit do mezinárodního finále. Další titul vybojovala tato trojice v kategorii skupin, kde je doplnily Veronika Smetaníková a Karolína Rozkovcová. Tato skupina se neztratila ani v mezinárodní konkurenci, kde vybojovala bronz.

Posledním pátým titulem bylo vítězství v kategorii dance aerobiku a titul získaly Simona Vykoukalová, Sabina Drapáková, Markéta Kosejková, Veronika Smetaníková, Karolína Rozkovcová a Sabina Vykoukalová. V kategorii team aerobiku trojic si zlatou medaili zasloužily Andrea Kopicová, Veronika Chlumská a Lucie Hlaváčková.

V kategorii mladších žákyň se nejlépe z libereckých jednotlivkyň umístila a 4. místo na MČR získala Sabina Vykoukalová, sedmá byla Kateřina Paulíková a osmá Anna Stejskalová. Bronzovou medaili si na MČR vybojovala v kategorii skupin gymnastického aerobiku děvčata Anna Stejskalová, Michaela Pokorná, Veronika Šmídková, Eliška Wollmannová a Eliška Dastychová, které v mezinárodním finále obsadily 7. místo.

Poslední kategorií byla kategorie dětí 7 8 let, kde se Sport Aerobic Liberec také skvěle předvedl a na na šampionátu získaly Sára Vacková, Veronika Uchytilová a Tereza Hašková skvělé bronzové medaile.