Za účasti 663 závodníků ve 362 soutěžních sestavách z celkem 10 zemí (Bulharsko, Finsko, Itálie, Maďarsko, Moldávie, Rakousko, Rusko, Slovensko, Ukrajina a Česká republika) se domácí závodnice neztratily.

Obrovským úspěchem pro Liberec se stalo 1. místo Andrey Cvachové, která se stala mistryní republiky v kategorii seniorek. V mezinárodní soutěži skončila v konkurenci 22 závodnic na skvělém 2. místě za Italkou Giuliou Bianchi, která je loňskou mistryní světa kategorii juniorů. Andrea startovala společně s Martou Mrklasovou a Markétou Burianovou také v kategorii trojic a skončily jako první z Čech v mezinárodní soutěži na 2. místě za maďarským mužským triem.

V kategorii juniorů má Liberec také mistryně republiky – trio Wernerová Kateřina, Wernerová Nikola a Kočová Tereza. Na 2. místě byly Dominika Bencová, Lenka Šarounová a Andrea Kolářová a třetí Tereza Vančurová, Andrea Kolářová a Martina Myslivcová. V juniorské kategorii jednotlivkyň skončila na výborném 2. místě loňská mistryně republiky Kristýna Bernátová.

Další titul mistryně republiky si zaslouženě vybojovala 14letá Adéla Procházková, která se umístila na 1. místě v kategorii jednotlivkyň starších žáků.

Poslední zlatá zůstává v Liberci za 1. místo kategorie skupin starších žáků v gymnastickém aerobiku a získala ji děvčata Tereza Šoltysová, Adéla Procházková, Adéla Králová, Barbora Nedvědová, Lucie Čížková a Markéta Pilnáčková. Na 2. místě skončilo ve stejné kategorii trio Adéla Procházková, Adéla Králová a Tereza Šoltysová.

V nejmladší kategorii si Jana Fléglová vybojovala stříbrnou medaili v kategorii jednotlivkyň, na 2. místě skončila skupina ve složení Jana a Markéta Fléglovy, Tereza Korábová, Nikola Perglerová, Pavla Štoková a Barbora Danielková. Nikola Perglerová, Pavla Štoková a Barbora Danielková ještě získaly bronz v kategorii trojic.

„Tímto bychom rády poděkovaly všem sponzorům, bez kterých by se tato akce neobešla, a také děkujeme všem rodičům a dětem za pomoc při organizaci,“ uvedly trenérky Barbora Svatošová a Helena Niklová.