Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sport Aerobic Liberec opět zazářil na Poháru federací

Liberec - Aerobic Centrum pod vedením trenérek Svatošové a Niklové získal v Blansku deset medailí.

30.9.2010
SDÍLEJ:

Tým mladších žaček.Foto: SALK

Ve sportovním areálu v Blansku se konalo 3. kolo soutěže Pohár federací 2010 v gymnastickém aerobiku. Tento sportovní oddíl z Aerobic Centra na sídlišti Kunratická reprezentovala pod vedením trenérek Barbory Svatošové a Heleny Niklové v Blansku děvčata v celkem 30 závodních sestavách a podařilo se přivézt dohromady deset medailí - dvakrát zlato, pětkrát stříbro a třikrát bronz.

V juniorské kategorii jednotlivkyň se bezchybným a vysoce kvalitním výkonem opět představila Kristýna Bernátová, která si se známkou 19,400 bodů a v celé soutěži nejvyššími známkami za technické a umělecké předvedení, odvezla jasné prvenství. Velmi pěkně se vydařila sestava i Tereze Kočové, která vybojovala bronz.

„Tereza soutěžila ještě v kategorii trojic, kde si společně s Markétou Pilnáčkovou a Lucií Čížkovou přivezly stříbrnou medaili. Tentokrát jsme bohužel kvůli nemoci Adély Procházkové neměli druhé zastoupení v juniorských trojicích a ani v šesticích,“ uvedla trenérka Helena Niklová Všechny juniorky se nyní připravují na dvě důležité mezinárodní soutěže - v říjnu v Maďarsku a v listopadu v Rakousku, kde budou reprezentovat Českou republiku.

V kategorii starších žaček získala stříbrnou medaili skupina ve složení Tereza Šoltysová, Jana Fléglová, Šárka Dousková, Barbora Danielková, Tereza Beranová a Pavla Štoková. Další stříbrnou skupinou byla skupina mladších žaček Markéta Fléglová, Jana Štolbová, Barbora Dvořáková, Kateřina Fáčková, Marie Kolencová a Barbora Mazánková.

V této nejmladší kategorii zazářila talentovaná Markéta Fléglová, která si mezi 31 soupeřkami zaslouženě vybojovala skvělé 3. místo. „Markétka do třetice soutěžila i v kategorii trojic, kde si s Barborou Dvořákovou a Janou Štolbovou přivezly také stříbro,“ doplnila trenérka Barbora Svatošová.

V Blansku se závodilo také v soutěži Team aerobiku, kterou v Liberci trénují současné reprezentantky a trenérky Nikola a Kateřina Wernerovy. Zde mezi nejmladšími bylo nejúspěšnější stříbrné trio ve složení Aneta Chlumská, Denisa Froschová a Tereza Kleinerová. Bronz si v kategorii starších žaček odvezlo trio Eliška Humpolíková, Pavlína Kučerová a Eva Rosenbergová. Tato děvčata si ještě společně se Zuzanou Fejglovou, Markétou Horáčkovou a Terezou Kleinerovou vybojovala zlato ve skupinách Team aerobiku.

Pohár federací

V této čtyřkolové soutěži se každoročně mezi sebou utkávají závodníci z Čech a ze Slovenska a z každého kola se zapisují body za jednotlivá umístění. Tyto body se pak na konci roku po sečtení vyhodnotí a vyhlašují se nejúspěšnější závodníci a kluby za celý rok. V minulém ročníku se stal nejúspěšnějším klubem právě liberecký Sport Aerobic Liberec.

30.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Badmintonisté BK Technické univerzity v Liberci

Badmintonisté Liberce v 1. celostátní lize jednou vyhráli

Peníze. Ilustrační fotografie.

ANKETA: Měla by existovat možnost posílat část sociálního pojištění na rodiče?

V libereckém podniku pracovalo na černo přes dvacet cizinců

Liberec – V podniku na výrobu plastových komponentů do aut pracovalo bez platného pracovního povolení 23 cizinců převážně z Ukrajiny a Moldávie.

ANKETA: Měla by příští vláda umožnit zdravotní nadstandardy?

Liberecký kraj - Dvacet zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím devíti stran v Libereckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky. 

Lékárníci se připojili ke středeční stávce lékařů

Ke středeční stávce praktických lékařů se připojili také magistři, sice jen krátce, ale byli jednotní.

Na státní svátek se zájemcům otevře radnice

Liberec – O státním svátku 28. října mohou zájemci nahlédnout do reprezentačních prostor historické budovy radnice a vystoupit na věž s průvodcem každou půlhodinu v době od 9 do 14 hodin. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení