Za pořadatelství oddílu badmintonu VSK Slavie TU Liberec se klání zúčastnilo šest smíšených družstev, která se utkala mezi sebou ve dvou skupinách systémem každý s každým a poté si první dvě družstva z každé skupiny zahrála vyřazovacím systémem play-off.

Severní Čechy reprezentovalo družstvo Slovanu Vesec ve složení Jan Koňas, David Stejskal, Ondřej Klimeš, Jana Slatinská a hostující Kateřina Bočková (Sokol Štěpánovice). Turnaj se hrál poprvé novým systémem, kdy se v každém utkání sehrály tři párové disciplíny - smíšená čtyřhra, čtyřhra chlapců a čtyřhra dívek a dvě dvouhry – dvouhra chlapců a dvouhra dívek.

Ve skupině A zvítězil Vesec, který porazil družstvo východních Čech 3:2 a poté stejným poměrem i družstvo jižních Čech, které obsadilo ve skupině 2. místo. Ve skupině B zvítězilo družstvo jižní Moravy, které porazilo západní Čechy a střední Čechy vždy 4:1.

Do finále nakonec postoupil Vesec po semifinálovém vítězství nad západními Čechami 3:2 a jižní Čechy, které vyřadily jižní Moravu 4:1. Opakoval se tedy souboj ze skupiny a i ve finále zvítězil Vesec 3:2 a trochu překvapivě získal palmu vítězství a putovní liberecký pohár. Na třetím místě skončilo družstvo jižní Moravy.