Bakov - Slavia TU Liberec 6:5 (1:3)

Až do 28. minuty hrál Liberec již s novým hráčem Bláhou z Mapy Česká Lípavelmi dobře a byl také jasně lepší. Již do poločasu vedl 3:1 a poté dokonce 4:1. Jenže pak začali domácí hrát power-play a na tuto hru Liberečtí nenašli protizbraň. Ve 28. minutě inkasovali druhý gól a jejich hra se sesypala. Bakov ovládl dění na hřišti a vyrovnal na 4:4. Liberec, který byl pod stálým tlakem, se sesypal, ale dokázal jít opět do vedení na 5:4. Jenže domácí nejenom že vyrovnali skóre, ale čtyřicet vteřin před koncem, kdy stále hráli s bekobrankářem, vstřelili vítězný gól.

Branky Slavie TU: Bobek 2, Musil, Beran, Houra. Slavia TU: Vykoukal - Musil, Beran, Bobek, Houra, Páral, Bláha, Jaroslav Beránek, Jiří Beránek.

Benešov - Andy Liberec 4:5 (2:2)

Andy sice začal výborně, předváděl atraktivní futsal, jenže nedokázal proměnit své šance. Zato domácí po dvou brejcích vedli o dva góly. Liberec se poté brankově probudil a vyrovnal zásluhou Makuly a Zemana. Andy hrál dál dobře, jenže domácí se úspěšně bránili a navíc jim čtyřikrát pomohla tyč a jednou břevno. Přesto se prosadil Zeman a po něm Němec na 4:2. Krátce nato ztratil Němec míč a útočícího hráče zastavil penaltovým faulem, po němž domácí snížili na 3:4. Po brejku a koncovce Sentivana Liberečtí vedli 5:3. Zdálo se být rozhodnuto. Jenže polevení dokázali hráči Benešova trestat na 4:5.Tak místo pohody bylo ještě v závěru pořádné drama. Andy měl totiž nakumulované fauly. Stačil jediný a byla by z něho penalta. Proto byl závěr hraný ze strany Liberce hodně na jistotu.

Andy Liberec: Zíka - Neumann, Sentivan, Němec, Zeman, Andreas, P. Kutílek, O. Kutílek, Landyš, Makula.